Aktualności: Artykuły

Lekkie nogi w podróży

19.07.2017W Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A. rusza akcja promocyjna „Lekkie nogi w podróży” organizowana przez Szpital Eskulap oraz Port Lotniczy Bydgoszcz S.A.. Zadbaj o swoje nogi w trakcie podróży, dowiedz się jak zapobiegać zakrzepicy żylnej i zabezpieczyć nogi przed puchnięciem.   Weź udział w zabawie! Jeśli w najbliższym czasie wylatujesz z Portu Lotniczego w Bydgoszczy, koniecznie po przejściu kontroli bezpieczeństwa odszukaj 4 naklejki podłogowe zawierające wskazówki dotyczące akcji promocyjnej wraz z kodem QR. Czeka na was mnóstwo zabawy, porad dotyczących zdrowych nóg w podróży oraz ciekawe nagrody.   Pamiętaj, aby mieć piękne i zdrowe nogi wystarczy stosować się do 5 zaleceń: Ruch to zdrowie, unikaj siedzenia i stania Stosuj podkolanówki przeciwżylakowe W samolocie wykonuj zestaw prostych ćwiczeń Unikaj odwodnienia, pij dużo wody, unikaj alkoholu Po przyjeździe do hotelu wybierz się na spacer   Więcej informacji o zakrzepicy i jej zapobieganiu znajdziesz na stronie www.szpitaleskulap.pl: http://szpitaleskulap.pl/czy-bac-sie-zakrzepicy-w-samolocie-i-jak-jej-uniknac/ http://szpitaleskulap.pl/co-to-jest-zakrzepica-zylna-i-jakie-sa-jej-przyczyny/ http://szpitaleskulap.pl/jakie-sa-objawy-zakrzepicy/ http://szpitaleskulap.pl/cwiczenia-w-samolocie   Weź udział w konkursie i wygraj wartościowe nagrody! Opublikuj wakacyjne zdjęcie swoich nóg oraz opisz swój sposób na lekkie nogi na profilu FB Szpitala Eskulap w poście konkursowym.  Na osobę, której wakacyjne zdjęcie nawiązujące do tematu akcji uzyska największą liczbę polubień czeka nagroda w postaci vouchera o wartości 250 zł. Taką samą nagrodą wyróżnione zostanie najciekawsze zdjęcie, a także najciekawszy sposób na lekkie nogi w podróży   Regulamin konkursu    

Wyrównany czerwiec

05.07.2017

W ostatnim miesiącu z Portu Lotniczego Bydgoszcz skorzystało 33 694 pasażerów. Wynik ten jest porównywalny do ubiegłorocznego- mniejszy o zaledwie 63 pasażerów (0,2%).

Wycieczki po Lwowie

04.07.2017

Lwów to fascynujące miasto, które można odkrywać na niezliczoną liczbę sposobów. Kryje w sobie wiele tajemnic, które nie są wszystkim znane. Aby pomóc je odkryć i poznać Lwów w najlepszy sposób, przygotowaliśmy zestawienie wycieczek po Lwowie z polskim przewodnikiem.

Absolutorium dla Zarządu Portu Lotniczego

23.06.2017

Akcjonariusze Portu Lotniczego Bydgoszcz potwierdzili prawidłowość sposobu zarządzania
oraz prowadzonych przez Władze lotniska działań operacyjnych.  Absolutorium otrzymał Prezes Tomasz Moraczewski oraz Rada Nadzorcza bydgoskiego lotniska.

Pomysł na Lwów

21.06.2017

Już od 4 sierpnia startują bezpośrednie loty Polskich Linii Lotniczych LOT z Bydgoszczy do Lwowa. Miasto jest przepiękne i z pewnością warto je odwiedzić. Przygotowaliśmy poradnik dla osób chcących odwiedzić piękny Lwów. Za weekend (przelot, nocleg i transfer) zapłacimy tylko 370 zł!

Port Lotniczy wyróżniony

20.06.2017

Port Lotniczy Bydgoszcz podczas XVII Gali Nagród Marszałka Województwa Kujawsko- Pomorskiego otrzymał wyróżnienie specjalne. Zostało one przyznane za dynamiczny rozwój połączenia do Frankfurtu oferowanego przez Lufthansę.

Loty do Lwowa bez tajemnic

13.06.2017

Już za kilka tygodni ruszą loty z bydgoskiego lotniska do Lwowa. Dla wszystkich, którzy planują wybrać się na Ukrainę Port Lotniczy Bydgoszcz przygotował specjalną "gorącą linię".

Więcej lotów Lufthansy

07.06.2017

Lufthansa podjęła decyzję o zwiększeniu liczby lotów na trasie z Bydgoszczy do Frankfurtu do 7 rejsów tygodniowo. Większa liczba lotów na tej trasie będzie do dyspozycji pasażerów już od 29 października, czyli z początkiem sezonu zimowego.

Maj na plusie

06.06.2017

W maju z Portu Lotniczego Bydgoszcz skorzystało 30 059 pasażerów, co w porównaniu do analogicznego okresu w roku ubiegłym stanowi 1,51% wzrost. Dodatni bilans zawdzięczamy zwiększonemu oferowaniu i utrzymaniu wysokiego obłożenia na rejsach Lufthansy do Frankfurtu, pomimo zmniejszenia częstotliwości lotów do Dublina z 3 do 2 tygodniowo.

Podróże biznesowe – korzyści dla dużych i małych firm

02.06.2017

Podróże biznesowe – korzyści dla dużych i małych firm