Majorka z wylotem z Bydgoszczy!

Biuro podróży TUI rozszerza swoją ofertę z Lotniska Bydgoszcz o wakacyjny hit ostatnich lat – Majorkę. Loty do Palmy będą odbywały się w każdą niedzielę od 30 czerwca. Oferty wycieczek są już w sprzedaży!

TUI – największe biuro podróży w Polsce dodaje do swojej oferty na Lato 2024 First Minute® kolejny kierunek z lotniska w Bydgoszczy – Majorkę. Lider branży turystycznej stawia na sprawdzone i ulubione miejsca wakacyjne Polaków. Do tej pory mogliśmy rezerwować wczasy z Bydgoszczy do Bułgarii, Turcji oraz na greckie wyspy Kretę i Rodos. Teraz do grona popularnych wakacyjnych kierunków dołączyła największa wyspa Balearów. Przewoźnikiem realizującym rejsy czarterowe dla TUI jest Buzz (dawniej Ryanair Sun). Biuro podróży TUI oferuje swoim klientom pobyty na 7 i 14 noclegów.

– Lotnisko w Bydgoszczy jest jednym z wiodących portów lokalnych, który prężnie się rozwija. Stąd decyzja o rozszerzeniu oferty kierunków o Majorkę, która cieszy się dużym zainteresowaniem naszych Klientów już od wielu lat, min. ze względu na szeroką bazę hotelową, liczne atrakcje na wyspie oraz przystępne ceny. W swoim portfolio posiadamy prawie 300 hoteli, zatem jesteśmy przekonani, że każdy wybierze coś dla siebie –  wyjaśnia Marcin Dymnicki, Dyrektor Zarządzający TUI Poland.

Majorka uznawana jest za najpiękniejszą wyspę Morza Śródziemnego. Turystów przyciągają tam m.in. zabytki, urokliwe miasteczka i malownicze zatoczki z piaszczystymi plażami, których wybrzeże liczy aż 550 km długości!

Mieszkańcy Kujaw i Pomorza coraz chętniej odkrywają nowe miejsca, podczas swoich wakacyjnych podróży. Cieszę się, że od sezonu letniego 2024 touroperatorzy decydują się rozszerzać swoją ofertę, a nasi Pasażerowie będą mieli możliwość bezpośredniej podróży z Lotniska Bydgoszcz na jedną z najpopularniejszych wysp Hiszpanii – Majorkę. To wyspa, która każdego roku przyciąga wielu turystów, od kolejnego sezonu czarterowego przyciągnie także pasażerów z Bydgoszczy – mówi Monika Mejsner-Hermelin, Prezes Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A.

Ze względu na krótki czas lotu (ok. 3 h) to idealny kierunek np. na wakacje z dziećmi. Szeroka baza hotelowa oferowana przez biuro podróży TUI zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Znajdziemy tam zarówno hotele z aquaparkami i animacjami dla najmłodszych, jak również propozycje tylko dla dorosłych.

Pierwszy lot zaplanowany został na niedzielę 30 czerwca, natomiast ostatni rejs wystartować ma 8 września 2024 roku.

Powiązane posty

Bądź zawsze na bieżąco z naszymi aktualnościami

Goście z Azji w Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A.

Województwo Kujawsko-Pomorskie gościło przedstawicieli Polsko-Chińskiej Izby Gospodarczej, któremu przewodniczy prezes Hu Xinyuan. Wizyta w ramach Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego, była również...

Więcej…

Corendon Airlines rozpoczyna loty z Bydgoszczy do Turcji!

Z bydgoskiego lotniska już możemy latać na wakacje. Do siatki portu dołączył kolejny turecki przewoźnik z rejsami do Antalyi. Inauguracyjny...

Więcej…

Początek wakacyjnych podróży i słoneczna niespodzianka na zimę z wylotem z Bydgoszcz

Bydgoskie lotnisko zaczęło wakacje – pierwsi turyści polecieli do tureckiej Antalyi! Goście oglądali Port od kuchni. Zimą polecimy z Coral...

Więcej…
Zobacz wszystkie

Poznaj
nasze lotnisko

Historia