Początek wakacyjnych podróży i słoneczna niespodzianka na zimę z wylotem z Bydgoszcz

Bydgoskie lotnisko zaczęło wakacje – pierwsi turyści polecieli do tureckiej Antalyi! Goście oglądali Port od kuchni. Zimą polecimy z Coral Travel Poland z Bydgoszczy do Egiptu.

W chłodny środowy poranek jeden z popularniejszych kierunków wakacyjnych podróży zainaugurował sezon wakacyjny w Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A. Samolot ze 185 pasażerami na pokładzie wystartował z Bydgoszczy o 9.10, by po niespełna 3 godzinach bezpośredniego lotu znaleźć się na słonecznym wybrzeżu tureckiej Antalyi.

Rozpoczęcie lotów wakacyjnych było jednym z pretekstów do zorganizowania wyjątkowego eventu. Bydgoski Port zaprosił przedstawiciela touroperatora Coral Travel Poland i biur podróży z całego regionu kujawsko-pomorskiego, by lepiej poznali lotnisko podczas wycieczki „Lotnisko od kuchni”. W trakcie spotkania goście mieli okazję nie tylko przyjrzeć się kulisom codziennej pracy lotniska i zobaczyć zakamarki portu niewidoczne dla pasażerów, ale też obserwować start samolotu do Antalyi bezpośrednio przy drodze startowej.

Port miał jednak jeszcze jeden szczególny powód do zorganizowania spotkania. Touroperator Coral Travel Poland ogłosił nowy kierunek z wylotem z Portu Lotniczego Bydgoszcz. Pierwszy raz w historii lotniska, w zimowej siatce połączeń pojawi się bardzo popularny wśród Pasażerów kierunek – EGIPT Marsa Alam (RMF). Rejsy rozpoczną się już od 23 grudnia i będą realizowane przez cały sezon zimowy. Oferty zimowych wakacji w egipskim kurorcie są już dostępne u touroperatora Coral Travel Poland.

– Zimowy czarter z Bydgoszczy do Egiptu to historyczny moment dla naszego lotniska i potwierdzenie potencjału do rozwoju. To także doskonała okazja dla podróżnych, aby odkryć nowe, egzotyczne kierunki podróży – powiedziała Monika Mejsner-Hermelin, prezes Portu Lotniczego Bydgoszcz. – Wierzymy, że bogata siatka połączeń wakacyjnych, pozwoli pobić ubiegłoroczny rekord, a Pasażerowie będą mieli jeszcze więcej możliwości na spełnienie swoich podróżniczych marzeń.

Przypomnijmy, że tegoroczna oferta wylotów wakacyjnych z Bydgoszczy wzbogaciła się o kolejne połączenia do Antalyi i Krety, a także o nowość – rejsy na hiszpańską Majorkę. Dzięki wzbogaconej ofercie i zwiększeniu częstotliwości rejsów można dogodnie planować wakacje pod względem dnia wylotu, czy też długości pobytu. Touroperatorzy przygotowali bogatą ofertę wycieczek zarówno dla singli, rodzin z dziećmi czy seniorów w najpopularniejszych destynacjach. Wycieczki z wylotami z Lotniska Bydgoszcz można kupować w biurach podróży.

Powiązane posty

Bądź zawsze na bieżąco z naszymi aktualnościami

Corendon Airlines rozpoczyna loty z Bydgoszczy do Turcji!

Z bydgoskiego lotniska już możemy latać na wakacje. Do siatki portu dołączył kolejny turecki przewoźnik z rejsami do Antalyi. Inauguracyjny...

Więcej…

I kwartał 2024 roku w Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A.

71 938 Pasażerów wyruszyło w podróż z Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A. w I kwartale 2024 roku, co stanowi 110% wykonania...

Więcej…

Sezon letnich podróży w Porcie Lotniczym Bydgoszcz

Moc czarterowych kierunków, sezonowe rejsy do Krakowa i regularne loty trzech przewoźników. Taki będzie rozpoczynający się w niedzielę 31 marca,...

Więcej…
Zobacz wszystkie

Poznaj
nasze lotnisko

Historia