Pierwszy lot do Tel Awiwu

Komplet pasażerów wyleciał z bydgoskiego lotniska do Tel Awiwu. Rejsy zaplanowano również na jesień. To pierwsza z nowości w tym roku na naszym lotnisku.

 

O godzinie 2:23, 25 stycznia ze 170 Pasażerami na pokładzie wystartował pierwszy samolot do Tel Awiwu, stolicy Izraela. Podczas tygodniowego pobytu, podróżni zwiedzą m.in. Nazaret, Górę Tabor, Betlejem, Jerycho czy Jerozolimę.

Pierwszy lot był jednym z trzech rejsów zorganizowanych przez Biuro Podróży Kaszub Travel w okresie ferii zimowych. Oferta skierowana jest zarówno do turystów pielgrzymkowych, jak i osób poszukujących egzotycznego wypoczynku w okresie zimowym. Spotkała się z dużym zainteresowaniem Klientów z naszego regionu, dlatego organizator zdecydował się uruchomić sprzedaż na kolejne wyloty z Bydgoszczy w dniach 7, 14 i 21 listopada br.

Rejsy do Tel Awiwu obsługuje izraelski czarterowy przewoźnik Sun d’Or, wchodzący w skład linii lotniczej El Al. Lot odbywa się samolotem Boeing 737-900 i trwa niespełna 4 godziny.

Na stronie touroperatora dostępne są jeszcze pojedyncze  bilety na lot w terminie 8-15 lutego.

Kolejna nowość – już od 2 kwietnia rozpoczną się rejsy Ryanair do Edynburga. Wyloty odbywać się będą w czwartki i niedziele. W sezonie wakacyjnym czeka na nas jeszcze jeden nowy kierunek Albania, pierwsze loty do Tirany już od poniedziałku, 15 czerwca.

Powiązane posty

Bądź zawsze na bieżąco z naszymi aktualnościami

Rozpoczynamy najgorętszy okres w Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A.!

4 kierunki czarterowe – Antalya, Burgas, Kreta i Rodos – 9 lotów tygodniowo, do tego oferta lotów regularnych przygotowana przez...

Więcej…

Punkt So Coffee i salonik VIP we wtorek będą nieczynne

W związku z komunikatem, jaki otrzymaliśmy dzisiaj od Lagardere, jutro tj. 21.03.2023 r. punkt So Coffee oraz salonik VIP będą...

Więcej…

Wakacje na greckiej Krecie

Gorące piaszczyste plaże, lazur Morza Śródziemnego i kolebka historii – w tym uważane za najstarsze miasto w Europie – Knossos....

Więcej…
Zobacz wszystkie

Poznaj
nasze lotnisko

Historia