Zniżki Family Extra w Ryanair

Zniżki Ryanair

Od dnia 17 czerwca 2014 roku firma Ryanair oferuje 50% zniżki na bagaż rejestrowany, przydzielanie miejsc, pierwszeństwo wejścia na pokład i ubezpieczenie podróżne dla dzieci (poniżej 16 r.ż.), jeśli towarzysząca im osoba dorosła zakupi daną usługę w pełnej cenie w ramach tej samej rezerwacji.

  • Zniżki Family Extra obowiązują jedynie w przypadku nowych rezerwacji dokonywanych po 17 czerwca.
  • Ryanair oferuje 50% zniżki na bagaż rejestrowany, przydzielanie miejsc, pierwszeństwo wejścia na pokład i ubezpieczenie podróżne dla maksymalnie 2 dzieci, jeśli towarzysząca im 1 osoba dorosła zakupi daną usługę w pełnej cenie w ramach tej samej rezerwacji.
  • 50% zniżki na bagaż rejestrowany, przydzielanie miejsc, pierwszeństwo wejścia na pokład i ubezpieczenie podróżne dla maksymalnie 4 dzieci, jeśli towarzyszące im 2 osoby dorosłe zakupią daną usługę w pełnej cenie w ramach tej samej rezerwacji.
  • Aby otrzymać zniżki Family Extra, osoby dorosłe i dzieci muszą podróżować w ramach tej samej rezerwacji.

 

20% zniżki w ramach bonusu rodzinnego
Pasażerowie, którzy skorzystają ze zniżki Family Extra dwa razy w ciągu roku kalendarzowego, mogą ubiegać się o 20% zniżkę na trzeci lot razem z dziećmi. Aby otrzymać zniżkę, należy złożyć wniosek o bonus rodzinny za pomocą naszego formularza internetowego, wybierając opcję Family Extra z listy rozwijanej. Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, pasażer otrzyma e-mail z unikalnym kodem zniżkowym. Kod na 20% zniżki w ramach bonusu rodzinnego, który można wykorzystać podczas rezerwacji online, wygaśnie po 4 tygodniach od wydania. Podróż można odbyć od października do marca, z wyłączeniem szczytów sezonu (Boże Narodzenie/Wielkanoc).

 

Ryanair z przyjemnością ogłasza wprowadzenie pakietu nowych usług dla rodzin Family Extra, dzięki któremu rodziny podróżujące z dziećmi będą mogły skorzystać z szerokiego zakresu zniżek, jak również nowych usług na pokładzie samolotu. Jest to kolejny krok na drodze do realizacji naszego programu Always Getting Better. Oferujemy naszym pasażerom dużo więcej niż tylko tanie loty – już w lipcu zaprezentujemy naszą nową aplikację oraz mobilne karty pokładowe, a następnie usługi dla klientów biznesowych – powiedział Juliusz Komorek, dyrektor ds. prawnych i regulacyjnych Ryanair.

 

Ryanair oferuje także nowe usługi, takie jak:

  • zmniejszona opłata za niemowlę
  • niemowlęta: darmowy bagaż podręczny do 5 kg
  • 2 darmowe elementy wyposażenia niemowlęcia
  • foteliki samochodowe akceptowane na pokładzie
  • podgrzewanie butelki

Zapraszamy do korzystania z lotów Ryanair dostępnych z Portu Lotniczego Bydgoszcz: Londyn Stansted, Birmingham, Dublin, Düsseldorf Weeze oraz Glasgow Prestwick (dostępne od X 2014).

Rezerwacje biletów na www.ryanair.com/pl

 

Powiązane posty

Bądź zawsze na bieżąco z naszymi aktualnościami

Majorka z Bydgoszczy bliżej niż ci się wydaje!

Wakacje pod palmami? Leć z Bydgoszczy do Palmy! Majorka to kolejny letni kierunek, który dołączył do siatki połączeń regionalnego lotniska....

Więcej…

Goście z Azji w Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A.

Województwo Kujawsko-Pomorskie gościło przedstawicieli Polsko-Chińskiej Izby Gospodarczej, któremu przewodniczy prezes Hu Xinyuan. Wizyta w ramach Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego, była również...

Więcej…

Corendon Airlines rozpoczyna loty z Bydgoszczy do Turcji!

Z bydgoskiego lotniska już możemy latać na wakacje. Do siatki portu dołączył kolejny turecki przewoźnik z rejsami do Antalyi. Inauguracyjny...

Więcej…
Zobacz wszystkie

Poznaj
nasze lotnisko

Historia