Zapraszamy na Air Fair 2012

Air Fair 2012

Wszystko dla lotnictwa

1-2 czerwca 2012 r.

Port Lotniczy Bydgoszcz S.A przedstawi swoją ofertę na Air Fair po raz drugi.

Zapraszamy na nasze stoisko, aby dowiedzieć się o możliwościach podróżowania z BZG, operujących na lotnisku przewoźnikach, zasadach dokonywania rezerwacji lotniczych, cenach biletów, atrakcyjnych promocjach oraz siatce połączeń, zarówno rejsowej, jak i czarterowej.

Dodatkową atrakcją będzie możliwość odbycia wirtualnego lotu samolotem w charakterze pilota na profesjonalnym symulatorze oraz sprawdzenie swojego refleksu dzięki testowi na „refleksomierzu”.

Port Lotniczy bydgoszcz wraz z Linią Lotniczą Ryanair ufundował 3 vouchery na loty do Barcelony Girony, Glasgow Prestwick i Dusseldorfu Weeze. Szansą na zdobycie jednego z nich będzie udział w konkursach wiedzy o lotnisku, które odbywać się będą na scenie Air Fair w sobotę.

W ofercie tegorocznych targów Air Fair znajdą się: wystawa statyczna wojskowych i cywilnych statków powietrznych oraz sprzętu wojskowego. Będzie można zapoznać się z najnowszymi technologiami, stosowanymi w lotnictwie, zasiąść za sterem samolotu. Ponadto wśród atrakcji tegorocznej wystawy znajdzie się również pokaz tresury psów policyjnych, występ znakomitej orkiestry Pomorskiego Okręgu Wojskowego, pokaz Maltańskiej Służby Ratowniczej, a także występy zespołów tanecznych.

Wstęp na tereny wystawowe jest bezpłatny a targi czynne są w godzinach od 10.00-17.00.

Szczegółowe informacje na: www.airfair.pl

Air Fair 2012

Powiązane posty

Bądź zawsze na bieżąco z naszymi aktualnościami

Wakacje na Rodos

RODOS Starożytne zabytki, malownicze miasteczka, klimatyczne tawerny, przepiękne plaże, dźwięki cykad wieczorną porą… W jaki sposób doświadczyć tego wszystkiego podczas...

Więcej…

Przepisy wjazdowe do Irlandii i Wielkiej Brytanii

Od godz. 4.00 dnia 7 stycznia 2022 r. osoby w pełni zaszczepione oraz osoby poniżej 18 r.ż. są zwolnione z...

Więcej…

„Akcja Zima” w Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A.

21 grudnia to pierwszy dzień kalendarzowej zimy, jednak w Porcie Lotniczym Bydgoszcz SA, w tym roku już w nocy z...

Więcej…
Zobacz wszystkie

Poznaj
nasze lotnisko

Historia