Wystartowały loty z Bydgoszczy do Antalyi!

Jeden z popularniejszych kierunków wakacyjnych podróży powrócił na bydgoskie lotnisko. Cotygodniowe wyloty pozwalają na organizację 7 i 14-dniowych pobytów. Oferty wakacyjne dostępne są w biurach podróży.

W środę z Portu Lotniczego Bydgoszcz odleciał pierwszy samolot do tureckiej Antalyi. Airbus A321 z niemal 170 pasażerami na pokładzie wystartował z Bydgoszczy o 18.25, by po niespełna 3 godzinach bezpośredniego lotu znaleźć się na słonecznym tureckim wybrzeżu. Loty obsługuje nowy przewoźnik na bydgoskim lotnisku, turecka linia lotnicza Onur Air.

antalya
Piękne plaże, malownicze zatoki, egzotyczna architektura, bujnie rozwinięta roślinność, fantastyczne jedzenie i gwarancja pogody – wszystko to sprawia, że Turcja to doskonały kierunek wypoczynku dla każdego. Biura podróży przygotowały oferty zarówno dla singli, jak i dla rodzin, dla osób młodych szukających nocnych rozrywek, jak i dla seniorów. Bogata oferta aquaparków, basenów i wszelkiego rodzaju parków rozrywek z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym turystom. Całość dopełniają położone w pobliżu atrakcje tj. zabytkowe miasto Side, rozrywkowa Alanya oraz Belek z pięknym parkiem krajobrazowym i unikatowym wodospadem Kurunlu.

„Lotnisko w Bydgoszczy stanowi dla nas bardzo ważny punkt na mapie przelotów zwłaszcza ze względu na swoją bardzo dobrą lokalizację. Dlatego zdecydowaliśmy się powrócić do organizowania wylotów z Bydgoszczy do Antalyi. W sezonie Lato 2018 planujemy uruchomić aż 16 połączeń czarterowych z miejscami dla 189 pasażerów na pokładzie każdego samolotu. To „nowe” połączenie spotkało się z dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony klientów jak i naszych biur agencyjnych. Dotychczas sprzedaliśmy już 55% zaplanowanej sprzedaży.” – mówi Erdem Fidan, Dyrektor Sprzedaży Coral Travel.

Sezon wakacyjnych lotów z Portu Lotniczego rozpoczął się już na dobre. Poza lotami do Antalyi, podróżni mogą skorzystać również z zorganizowanych wycieczek do Burgas, Korfu i na Zakynthos. Częstotliwość lotów pozwala na elastyczne planowanie wypoczynku pod względem długości trwania tj. 5,7,10 i 14 dni. Wycieczki z wylotami z Bydgoszczy, jak również bilety na same loty, można kupować w biurach podróży.

antalya

Już 2 sierpnia br. zainaugurowane zostanie też nowe połączenie PLL LOT z Bydgoszczy do Kijowa. To drugi kierunek ukraiński w ofercie narodowego przewoźnika w Porcie Lotniczym Bydgoszcz. Loty będą realizowane 2 razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki. Podróże do Kijowa, jak i obecne cały czas w ofercie loty do Lwowa, również cieszą się dużym zainteresowaniem turystów. Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie internetowej www.lot.com, w biurach podróży oraz w kasie biletowej Portu Lotniczego Bydgoszcz.

Powiązane posty

Bądź zawsze na bieżąco z naszymi aktualnościami

Sezon letnich podróży w Porcie Lotniczym Bydgoszcz

Moc czarterowych kierunków, sezonowe rejsy do Krakowa i regularne loty trzech przewoźników. Taki będzie rozpoczynający się w niedzielę 31 marca,...

Więcej…

2023 rok w Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A.

366 067 Pasażerów odprawił w 2023 roku Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. Natomiast w sezonie letnim minionego roku pobiliśmy rekord odprawionych Pasażerów...

Więcej…

Do Krakowa na majówkę z wylotem z Bydgoszczy!

Połączenie, które cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców Kujaw i Pomorza ponownie, w sezonie letnim, dołączy do siatki połączeń Portu Lotniczego...

Więcej…
Zobacz wszystkie

Poznaj
nasze lotnisko

Historia