Wycieczki po Lwowie

Lwów to fascynujące miasto, które można odkrywać na niezliczoną liczbę sposobów. Kryje w sobie wiele tajemnic, które nie są wszystkim znane. Aby pomóc je odkryć i poznać Lwów w najlepszy sposób, przygotowaliśmy zestawienie wycieczek po Lwowie z polskim przewodnikiem. Bezpośrednie loty z Bydgoszczy do Lwowa startują już od 4. sierpnia!

 

            Poznaj Lwów

Lwów pieszo lub samochodem to oferta dla osób chcących zobaczyć i poznać historię najważniejszych miejsc w mieście. Wszystko to z dodatkiem lwowskich legend i ciekawych historii. W programie wycieczki takie punkty jak zwiedzanie lwowskiej opery, wizyta w Katedrze Łacińskie czy też w kamienicy Korniakta, która pełniła rolę rezydencji króla Jana III Sobieskiego. Koszt wycieczki to 40 zł/godzinę, a czas trwania około 3-4 godziny.

Szczegóły i rezerwacje

 

            Zamki wokół Lwowa

Wokół Lwowa znajdują się piękne zamki, które warto zobaczyć. Są to m.in. Zamek Oleski, Zamek Złoczowski oraz Zamek w Podhorcach. W pierwszym z wymienionych urodził się późniejszy król Polski Jan III Sobieski. Sam zamek zbudowany został w 1327 roku. Przez długi czas pozostawał w ruinie, lecz został odbudowany w XX wieku. Cena wycieczki to 250 zł.

Szczegóły i rezerwacje

 

            Lwów dla zakochanych

Świetną propozycją, z niespodzianką dla drugiej osoby może być wycieczka „miasto uczuć”. Romantyczny spacer w jednym z najpiękniejszych miast Europy wraz z historiami zakochanych w starym Lwowie… Czy nie jest to świetny pomysł na randkę? Przy okazji odwiedzane są miejsca wpisane na listę UNESCO.

Szczegóły i rezerwacje

 

            Czekoladowy Lwów

Lwów słynie z doskonałej czekolady. Wycieczka po fabryce własnoręcznie robionej czekolady stwarza możliwość zapoznania się ze słodką historią czekolady oraz zobaczenia na własne oczy procesu tworzenia słodkości. Przy okazji można dowiedzieć się wiele o wpływie czekolady na człowieka oraz różnicach pomiędzy różnymi typami czekolady. Na końcu obowiązkowa degustacja!

Szczegóły i rezerwacje

 

            Gra miejska we Lwowie

Dla osób spragnionych emocji idealną propozycją jest gra miejsca we Lwowie. Tematem gry są lwy, których we Lwowie jest ponad 4500. Przy okazji poszukiwań kolejnych rzeźb, uczestnicy poznają legendy lwowskie. Jest to więc okazja do zwiedzania Lwowa i poznania jego historii w bardzo interesującej formie. Zwieńczeniem zabawy jest aromatyczna lwowska kawa, podczas której uczestnicy dzielą się wrażeniami z gry. Czas trwania wycieczki to około 3 godziny.

Szczegóły i rezerwacje

 

Jeszcze większy wybór wycieczek znajduje się pod tym adresem: http://www.kumpel-tour.com/pl/tours/

 

Loty z Bydgoszczy do Lwowa startują już 4 sierpnia. Samoloty Polski Linii Lotniczych LOT będą latały na tej trasie 2 razy w tygodniu (w poniedziałki i piątki), a bilety zaczynają się już od 205 zł w dwie strony. Rezerwacje możliwe są na stronie lot.com oraz w kasie biletowej znajdującej w terminalu Portu Lotniczego Bydgoszcz.

Powiązane posty

Bądź zawsze na bieżąco z naszymi aktualnościami

Sezon letnich podróży w Porcie Lotniczym Bydgoszcz

Moc czarterowych kierunków, sezonowe rejsy do Krakowa i regularne loty trzech przewoźników. Taki będzie rozpoczynający się w niedzielę 31 marca,...

Więcej…

2023 rok w Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A.

366 067 Pasażerów odprawił w 2023 roku Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. Natomiast w sezonie letnim minionego roku pobiliśmy rekord odprawionych Pasażerów...

Więcej…

Do Krakowa na majówkę z wylotem z Bydgoszczy!

Połączenie, które cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców Kujaw i Pomorza ponownie, w sezonie letnim, dołączy do siatki połączeń Portu Lotniczego...

Więcej…
Zobacz wszystkie

Poznaj
nasze lotnisko

Historia