Wakacje 2022 w Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A.

Letnie Wakacje w pięciu kierunkach!

Trzy kraje, dwa z siedmiu cudów świata starożytnego, dziesięć połączeń tygodniowo i mnóstwo możliwości spędzenia urlopu w 2022 roku. Znamy już pierwszą ofertę wycieczek na kolejny sezon letni z Portu Lotniczego Bydgoszcz. Mieszkańcy województwa Kujawsko-Pomorskiego i okolic na wakacje będą mogli wylecieć przez 5 dni w tygodniu dostosowując ofertę do swoich potrzeb.

 

Sezon lotów wakacyjnych planujemy rozpocząć już 1.06. w Dzień Dziecka

Antalya to tegoroczny hit sprzedażowy w biurach podróży. Do Tureckiej Riwiery z Portu Lotniczego Bydgoszcz startowały samoloty z Pasażerami spragnionymi kąpieli – tej słonecznej i tej w Morzu Śródziemnym. Biura podróży zabiorą mieszkańców Kujaw i Pomorza na wakacyjny wypoczynek u podnóży gór Taurus także w sezonie letnim 2022. Z Portu Lotniczego Bydgoszcz loty będą odbywały się dwa razy w tygodniu – w środy i soboty. Inauguracja pierwszego lotu zaplanowana na 01.06.

 

Mauzoleum w Halikarnasie i słynne Bazary w Turcji na wyciągnięcie ręki

Tureckie Bodrum to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają miejsca gdzie mogą wypocząć na ciepłej piaszczystej plaży, dotknąć śladów przeszłości oraz poznać tradycje wschodniej kultury.

Warto odwiedzić jeden z siedmiu cudów świata starożytnego ruiny Mauzoleum w Halikarnasie, a także Bazary w Bodrum często nazywane są „Świątyniami handlu” – w których trzeba pamiętać, by utargować choćby centa.

Loty do Bodrum w sezonie wakacyjnym 2022 zaplanowane są w czwartki, już od 02.06.

Wypełnione niemal do ostatniego miejsca samoloty do Turcji i wydłużony sezon lotów czarterowych aż do połowy października, potwierdzają rosnące zainteresowanie lotami czarterowymi. Ogłoszona przez touroperatorów wakacyjna oferta na kolejny sezon letni zapowiada się bogatsza i liczymy, że znów z Portu Lotniczego Bydgoszcz startować będą samoloty pełne Pasażerów – mówi Tomasz Moraczewski, prezes Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A. – Antalya, Bodrum, Burgas, Rodos i Zakyntos – to kierunki chętnie wybierane przez Turystów. Każde z miast oferuje coś wyjątkowego, dlatego tak przygotowana ofert daje wiele możliwości na niepowtarzalną podróż.

 

Grecja – wakacyjne numer 1. wśród Polaków

Greckie wyspy to od lat najchętniej wybierany kierunek letniego wypoczynku wśród Polaków. Bogactwo historii, pyszna regionalna kuchnia i gwarancja słonecznej pogody przyciągają rzesze turystów. W wakacje letnie, z Portu Lotniczego Bydgoszcz realizowane będą loty w dwóch kierunkach: w każdy piątek samolot odleci na greckie wyspy Zakyntos i Rodos, gdzie w III w p.n.e. miał znajdować się słynny Kolos Rodyjski, drugi z cudów świata. Pierwsi Pasażerowie z Lotniska Bydgoszcz wylecą 03.06.

 

Burgas – poznaj Bułgarię latem

Bułgaria to najwyższe na Bałkanach góry, czyste, piaszczyste plaże, a także zabytki z odległej i niedawnej przeszłości. Burgas obfituje w świeże owoce i warzywa, bardzo dobre wino oraz mocną i słodką kawę. Kuchnia bułgarska na pewno zaskoczy swoim smakiem każdego turystę.

Co roku na plaży odbywa się Sand Fest Burgas – wystawa piaskowych rzeźb czynna jest codziennie w lipcu i sierpniu oraz we wrześniu i październiku – jeżeli dopisuje pogoda.

Loty do bułgarskiego kurortu z Portu Lotniczego Bydgoszcz, od 03.06 realizowane będą we wtorki i piątki.

Dowiedz się więcej:

Zapoznaj się z ofertą touroperatorów:

Najlepsze oferty:

Powiązane posty

Bądź zawsze na bieżąco z naszymi aktualnościami

Sezon letnich podróży w Porcie Lotniczym Bydgoszcz

Moc czarterowych kierunków, sezonowe rejsy do Krakowa i regularne loty trzech przewoźników. Taki będzie rozpoczynający się w niedzielę 31 marca,...

Więcej…

2023 rok w Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A.

366 067 Pasażerów odprawił w 2023 roku Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. Natomiast w sezonie letnim minionego roku pobiliśmy rekord odprawionych Pasażerów...

Więcej…

Do Krakowa na majówkę z wylotem z Bydgoszczy!

Połączenie, które cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców Kujaw i Pomorza ponownie, w sezonie letnim, dołączy do siatki połączeń Portu Lotniczego...

Więcej…
Zobacz wszystkie

Poznaj
nasze lotnisko

Historia