Wakacje 2022 w Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A.

Letnie Wakacje w pięciu kierunkach!

Trzy kraje, dwa z siedmiu cudów świata starożytnego, dziesięć połączeń tygodniowo i mnóstwo możliwości spędzenia urlopu w 2022 roku. Znamy już pierwszą ofertę wycieczek na kolejny sezon letni z Portu Lotniczego Bydgoszcz. Mieszkańcy województwa Kujawsko-Pomorskiego i okolic na wakacje będą mogli wylecieć przez 5 dni w tygodniu dostosowując ofertę do swoich potrzeb.

 

Sezon lotów wakacyjnych planujemy rozpocząć już 1.06. w Dzień Dziecka

Antalya to tegoroczny hit sprzedażowy w biurach podróży. Do Tureckiej Riwiery z Portu Lotniczego Bydgoszcz startowały samoloty z Pasażerami spragnionymi kąpieli – tej słonecznej i tej w Morzu Śródziemnym. Biura podróży zabiorą mieszkańców Kujaw i Pomorza na wakacyjny wypoczynek u podnóży gór Taurus także w sezonie letnim 2022. Z Portu Lotniczego Bydgoszcz loty będą odbywały się dwa razy w tygodniu – w środy i soboty. Inauguracja pierwszego lotu zaplanowana na 01.06.

 

Mauzoleum w Halikarnasie i słynne Bazary w Turcji na wyciągnięcie ręki

Tureckie Bodrum to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają miejsca gdzie mogą wypocząć na ciepłej piaszczystej plaży, dotknąć śladów przeszłości oraz poznać tradycje wschodniej kultury.

Warto odwiedzić jeden z siedmiu cudów świata starożytnego ruiny Mauzoleum w Halikarnasie, a także Bazary w Bodrum często nazywane są „Świątyniami handlu” – w których trzeba pamiętać, by utargować choćby centa.

Loty do Bodrum w sezonie wakacyjnym 2022 zaplanowane są w czwartki, już od 02.06.

Wypełnione niemal do ostatniego miejsca samoloty do Turcji i wydłużony sezon lotów czarterowych aż do połowy października, potwierdzają rosnące zainteresowanie lotami czarterowymi. Ogłoszona przez touroperatorów wakacyjna oferta na kolejny sezon letni zapowiada się bogatsza i liczymy, że znów z Portu Lotniczego Bydgoszcz startować będą samoloty pełne Pasażerów – mówi Tomasz Moraczewski, prezes Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A. – Antalya, Bodrum, Burgas, Rodos i Zakyntos – to kierunki chętnie wybierane przez Turystów. Każde z miast oferuje coś wyjątkowego, dlatego tak przygotowana ofert daje wiele możliwości na niepowtarzalną podróż.

 

Grecja – wakacyjne numer 1. wśród Polaków

Greckie wyspy to od lat najchętniej wybierany kierunek letniego wypoczynku wśród Polaków. Bogactwo historii, pyszna regionalna kuchnia i gwarancja słonecznej pogody przyciągają rzesze turystów. W wakacje letnie, z Portu Lotniczego Bydgoszcz realizowane będą loty w dwóch kierunkach: w każdy piątek samolot odleci na greckie wyspy Zakyntos i Rodos, gdzie w III w p.n.e. miał znajdować się słynny Kolos Rodyjski, drugi z cudów świata. Pierwsi Pasażerowie z Lotniska Bydgoszcz wylecą 03.06.

 

Burgas – poznaj Bułgarię latem

Bułgaria to najwyższe na Bałkanach góry, czyste, piaszczyste plaże, a także zabytki z odległej i niedawnej przeszłości. Burgas obfituje w świeże owoce i warzywa, bardzo dobre wino oraz mocną i słodką kawę. Kuchnia bułgarska na pewno zaskoczy swoim smakiem każdego turystę.

Co roku na plaży odbywa się Sand Fest Burgas – wystawa piaskowych rzeźb czynna jest codziennie w lipcu i sierpniu oraz we wrześniu i październiku – jeżeli dopisuje pogoda.

Loty do bułgarskiego kurortu z Portu Lotniczego Bydgoszcz, od 03.06 realizowane będą we wtorki i piątki.

Zapoznaj się z ofertą touroperatorów:

Powiązane posty

Bądź zawsze na bieżąco z naszymi aktualnościami

Przyjazd do Polski spoza strefy Schengen

Zasady dla podróżnych przybywających do Polski spoza Unii Europejskiej, spoza strefy Schengen oraz spoza Turcji Podróżni niezależnie od środka transportu...

Więcej…

Wylot do Wielkiej Brytanii – zmiany w przepisach!

Wszyscy podróżni przybywający do Wielkiej Brytanii od 30 listopada są zobowiązani do przystąpienia do testu PCR w dniu 2. lub...

Więcej…

Gwiazdy na niebie, czerwonym dywanie i w Porcie Lotniczym Bydgoszcz

29. Międzynarodowy Festiwal Filmowy EnergaCamerimage co roku przyciąga na Kujawy i Pomorze mnóstwo gwiazd kinematografii – między innymi reżyserów, aktorów,...

Więcej…
Zobacz wszystkie

Poznaj
nasze lotnisko

Historia