Wakacje z wylotem z Bydgoszczy

W piątek, 31 maja z bydgoskiego lotniska odleciał pierwszy samolot na grecką wyspę Zakyntos. Na pokładzie było 76 pasażerów. Po raz pierwszy mieszkańcy naszego Regionu mieli okazją polecieć w to malownicze miejsce połażone na Morzu Jońskim. Niebo zlewa się tutaj z błękitem morza, które rzeźbi w skałach niepowtarzalne kształty. Zakyntos słynie bowiem z unikalnych błękitnych grot. Loty na tej trasie odbywają się w każdy piątek aż do 27 września. Wyloty z Bydgoszczy oferują: Rainbowtours, Itaka, Grecos, BeeFree raz Neckermann.

Zakyntos to nie jedyna grecki kierunek oferowany przez nasze lotnisko w tym sezonie. Chania (Kreta) startuje już 5 czerwca, Rhodos natomiast 17 czerwca. Oferty wycieczek można zaleźć na stronach internetowych Rainbowtours, Itaki, TUI, Grecos oraz BeeFree.

Hiszpania….Bardzo proszę! Costa Brava i Costa Dorada oraz Majorka w zasięgu ręki. Rainbowtours oraz BeeFree oferują po raz pierwszy loty do Barcelony El Prat, głównego portu lotniczego Katalonii. Można też skorzystać z oferty biura podróży Regent, który organizuje wyloty linią lotniczą Ryanair do Barcelony-Girony. Z Barcelony już tylko żabi skok na zalane słońcem plaże.

Majorka natomiast, największa wyspa Balearów to kolejna nowość w ofercie Portu Lotniczego Bydgoszcz. Od 16 czerwca zabiorą nas tam Rainbowtours, TUI, Neckerman, Grecos oraz Itaka.

W sezonie letnim powracają też do Bydgoszczy wyloty do miejsc znanych i lubianych przez mieszkańców Kujaw i Pomorza. Rodzinne wakacje w tureckiej Antalii to gwarancja na udany wypoczynek. Samoloty do Turcji startują od 26 czerwca w każdą środę. Kto lubi nocne loty może wybrać podróż wieczorem, a dla rannych ptaszków proponujemy wylot przed południem. Do Turcji zapraszają: Wezyr Holidays, Exim Tours, Rainbowtours, BeeFree, Neckerman, Itaka i TUI.

Antyczna kultura, wielcy faraonowie, monumentalne posągi , piramidy. Raj dla miłośników nurkowania – Egipt. Alfa Star, Sun&Fun, Exim Tours i Itaka zapraszają do Hurghady i Sharm-El Sheikh od 18 czerwca.

Śródziemnomorska kultura, kuchnia, słońce, przygoda … Bułgaria i Chorwacja to właściwy wybór. Złote Piaski w okolicach Burgas od 14 czerwca dostępne w ofercie Rainbowtours, Itaki, Neckermanna,TUI oraz BeeFree. Chorwacja kusi niezliczonymi wyspami wtopionymi w błękitne fale Adriatyku, pachnącymi lawendą i rozmarynem. Loty do Dubrownika oferujemy w każdy czwartek od 13 czerwca. Zakupu wycieczki można dokonać na stronach internetowych Rainbowtours, Itaki oraz Neckermanna.

Dla lubiących egzotykę relatywnie blisko domu proponujemy Tunezję. Trudno w to uwierzyć , ale zaledwie po trzygodzinnym locie możemy wylądować w gorącej Afryce. Loty do Monastyru startują w czerwcu. Itaka, Sun&Fun, Exim Tours oraz Ecco Holiday zapraszają.

 

Powiązane posty

Bądź zawsze na bieżąco z naszymi aktualnościami

Przyjazd do Polski spoza strefy Schengen

Zasady dla podróżnych przybywających do Polski spoza Unii Europejskiej, spoza strefy Schengen oraz spoza Turcji Podróżni niezależnie od środka transportu...

Więcej…

Wylot do Wielkiej Brytanii – zmiany w przepisach!

Wszyscy podróżni przybywający do Wielkiej Brytanii od 30 listopada są zobowiązani do przystąpienia do testu PCR w dniu 2. lub...

Więcej…

Gwiazdy na niebie, czerwonym dywanie i w Porcie Lotniczym Bydgoszcz

29. Międzynarodowy Festiwal Filmowy EnergaCamerimage co roku przyciąga na Kujawy i Pomorze mnóstwo gwiazd kinematografii – między innymi reżyserów, aktorów,...

Więcej…
Zobacz wszystkie

Poznaj
nasze lotnisko

Historia