W CZERWCU RUSZAJĄ KOLEJNE WAKACYJNE KIERUNKI!

Rodos, Kreta, Burgas i kolejne rejsy do Antalyi – te kierunki dołączą do czarterowej oferty lotów z Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A. W połowie miesiąca idealne połączenie lotnicze zyskają pasjonaci podróży po Polsce – PLL LOT rozpoczną rejsy do Krakowa.

Pierwszy z kierunków dołącza do siatki połączeń już w piątek 2 czerwca. Pasażerowie z kujaw i pomorza wyruszą w podróż na Rodos – malowniczą Grecką wyspę, na której niemal zawsze świeci słońce. Skrywa ona wiele tajemnic, dlatego warto się na nią wybrać, by odkryć ciekawe historie oraz wypocząć w blasku pełnego słońca, na piaszczystej plaży.

Po kilku latach przerwy, w sezonie letnim 2023 połączenie do Heraklionu ponownie pojawi się na lotnisku Bydgoszcz. Rejsy na tę grecką wyspę realizowane będą w niedziele, a pierwszy z nich już 4 czerwca. Kreta to jeden z najczęściej wybieranych kierunków przez polskich turystów. Nic dziwnego – bogactwo zabytków, wspaniała pogoda i kuchnia, którą kochają miliony – to musi przyciągać amatorów dobrego wypoczynku.

Tego samego dnia wystartuje kolejne połączenie na Turecką Riwierę. Rejsy do Antalyi realizowane są,
po raz pierwszy, od końca kwietnia, jest to zatem historycznie najdłuższy sezon lotów czarterowych w Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A. Popyt na wakacyjny odpoczynek w Turcji jest tak duży, że touroperatorzy zdecydowali się na uruchomienie większej liczby rejsów. Na Riwierę Turecką realizowanych będzie 6 lotów tygodniowo – 3 w środy (od 7 czerwca), 2 w soboty (od 29 kwietnia) oraz 1
w niedziele (od 4 czerwca).

Ostatnim kierunkiem wakacyjnym, z którego skorzystają pasażerowie w tym roku jest Burgas. Pierwszy rejs zaplanowany został na wtorek 27 czerwca. Wycieczki do tego znanego wszystkim kurortu w Bułgarii to idealna oferta między innymi dla rodzin z dziećmi – krótki lot, piaszczyste plaże, pyszne jedzenie oraz hotele, w których nie brakuje atrakcji dla najmłodszych. Tak w skrócie można opisać Burgas.

W czerwcu czeka nas także powrót krajowego kierunku realizowanego przez Polskie Linie Lotnicze LOT. 16 czerwca zaplanowany został pierwszy przylot z Krakowa. Rozkład lotów do stolicy małopolski został dostosowany, przez przewoźnika, do potrzeb Pasażerów. Przylot z Krakowa realizowany będzie w każdy piątek o godzinie 21.50, a wylot z Bydgoszczy w sobotę o 6:50. Druga rotacja zaplanowana została w tych samych godzinach na poniedziałki i wtorki. Jest to więc idealna okazja, by weekend spędzić zwiedzając historyczną stolicę Polski.

Większość tegorocznych rejsów wakacyjnych jeszcze przed nami, ale my już rozmawiamy z touroperatorami o sezonie letnim 2024.

Powiązane posty

Bądź zawsze na bieżąco z naszymi aktualnościami

Corendon Airlines rozpoczyna loty z Bydgoszczy do Turcji!

Z bydgoskiego lotniska już możemy latać na wakacje. Do siatki portu dołączył kolejny turecki przewoźnik z rejsami do Antalyi. Inauguracyjny...

Więcej…

Początek wakacyjnych podróży i słoneczna niespodzianka na zimę z wylotem z Bydgoszcz

Bydgoskie lotnisko zaczęło wakacje – pierwsi turyści polecieli do tureckiej Antalyi! Goście oglądali Port od kuchni. Zimą polecimy z Coral...

Więcej…

I kwartał 2024 roku w Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A.

71 938 Pasażerów wyruszyło w podróż z Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A. w I kwartale 2024 roku, co stanowi 110% wykonania...

Więcej…
Zobacz wszystkie

Poznaj
nasze lotnisko

Historia