Terminal Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A. znów będzie tętnił życiem

Irlandzkie Linie Lotnicze Ryanair, poinformowały, że od 1 czerwca wznawiają loty z Portu Lotniczego Bydgoszcz. Polecimy do Londynu Stansted, Londynu Luton, Birmingham i Dublina.

Od tego dnia mieszkańcy Kujaw i Pomorza będą mogli odwiedzić swoje rodziny, znajomych lub partnerów biznesowych w Wielkiej Brytanii i Iralndii. Zachęcić turystów do lotu z regionalnego lotniska może zarówno głód podróżowania, jak i ceny biletów. Te zaczynają się już od 69 złotych w jedną stronę. Rezerwacji można dokonywać poprzez stronę internetową linii Ryanair.

– Wznowienie lotów Ryanair to dobra informacja dla podróżnych z naszego regionu, ale także dobry prognostyk dla całej branży lotniczej i turystycznej. – mówi Tomasz Moraczewski, Prezes Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A. – Zapowiadane przez touroperatorów rejsy wakacyjne do Burgas, Antalyi, Zakynthos są kolejnym tego sygnałem.

Od początku czerwca z Portu Lotniczego Bydgoszcz samoloty Ryanair startować będą cztery dni w tygodniu.

 • Bydgoszcz – Birmingham od 1 czerwca (we wtorki przylot o godzinie 16.10
  i wylot o godzinie 16.35, i w soboty przylot o godzinie 9.55 i wylot o godzinie 10.20)
 • Bydgoszcz – Dublin od 1 czerwca (we wtorki przylot o godzinie 19.10 i wylot
  o godzinie 19.35 i w soboty przylot o godzinie 14.15 i wylot o godzinie 14.40)
 • Bydgoszcz – Londyn Luton od 4 czerwca (w piątki przylot o godzinie 21.15
  i wylot 21.45 i w poniedziałki przylot o godzinie 16.55 i wylot o godzinie 17.20)
 • Bydgoszcz – Londyn Stansted od 1 czerwca (we wtorki przylot o godzinie 9.40
  i wylot o godzinie 14.40 i w piątki przylot o godzinie 9.45 i wylot o godzinie 10.15)

Dodatkowo przypominamy, że cały czas mieszkańcy Kujaw i Pomorza mogą korzystać z połączenia PLL LOT między Bydgoszczą, a Warszawą. Loty do stolicy odbywają się trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, czwartki i soboty. Wyloty z Bydgoszczy o 5.35 i przylot do Warszawy o 6.25. Rejs powrotny wylatuje z Warszawy o 22.55 i ląduje w Bydgoszczy o 23.45. Rozkład lotów przygotowany jest w taki sposób, by podróżujący mogli szybko przesiąść się na pokład innego samolotu i dalej z regionu, wyruszyć w świat.

W walce z epidemią, lotniska i linie lotnicze wypracowały najwyższe standardy bezpiecznego podróżowania. Wejście na teren lotniska, poprzedzone pomiarem temperatury, możliwe jest jedynie w maseczce. Do dyspozycji pasażerów przygotowane zostały dozowniki z płynem odkażającym, obowiązuje także zachowanie bezpiecznego dystansu między podróżującymi.

 

Powiązane posty

Bądź zawsze na bieżąco z naszymi aktualnościami

2023 rok w Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A.

366 067 Pasażerów odprawił w 2023 roku Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. Natomiast w sezonie letnim minionego roku pobiliśmy rekord odprawionych Pasażerów...

Więcej…

Do Krakowa na majówkę z wylotem z Bydgoszczy!

Połączenie, które cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców Kujaw i Pomorza ponownie, w sezonie letnim, dołączy do siatki połączeń Portu Lotniczego...

Więcej…

Wesołych Świąt!

W tym szczególnym czasie chcielibyśmy życzyć Państwu radosnych, rodzinnych i pełnych ciepła Świąt Bożego Narodzenia, aby rok 2024, podobnie jak...

Więcej…
Zobacz wszystkie

Poznaj
nasze lotnisko

Historia