Rozpoczynamy sezon zimowy 2023/2024

Ostatnia niedziela października w lotnictwie cywilnym, każdego roku oznacza rozpoczęcie sezonu zimowego. Tego dnia zmienia się rozkład lotów na wszystkich lotniskach, zmiany czekają także Pasażerów podróżujących z/do Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A.

W sezonie zimowym irlandzki przewoźnik Ryanair zdecydował o zwiększeniu liczby rejsów do Birmingham. Do tego brytyjskiego miasta loty realizowane będą 4 razy w tygodniu – we wtorki, środy, piątki i niedziele.

Ryanair obsługiwać będzie także loty do Bristolu dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i soboty, do Dublina – w czwartki i niedziele, a także na dwa lotniska do stolicy Wielkiej Brytanii – Londynu Luton w poniedziałki i soboty oraz Londynu Stansted w poniedziałki, piątki, soboty i niedziele.

Zimą 2023/2024 Pasażerów na pokład zaprasza także WIZZ Air, który oferuje loty do Londynu Luton – w każdy poniedziałek i piątek.

Niezmiennie w ofercie znaleźć można połączenie HUB-owe, czyli gwarantujące wiele możliwości przesiadkowych na jednej rezerwacji. Polskie Linie Lotnicze LOT od poniedziałku do piątku oraz w niedziele oferują rejsy do Warszawy, skąd wygodnie można wyruszyć w dalszą podróż m.in. do największych miast w całej Europie, a także do Stanów Zjednoczonych. Pełną ofertę destynacji, z przesiadką znaleźć można na stronie przewoźnika www.lot.com.

Więcej rejsów w okresie świąteczno-noworocznym

W związku z dużym zainteresowaniem podróżami w okresie Świąt Bożego Narodzenia, by każdy podróżujący mógł je spędzić w gronie najbliższych, Ryanair zdecydował o uruchomieniu dodatkowych rotacji na dwóch kierunkach – do Londynu Stansted oraz do Dublina.

Do stolicy Anglii dodatkowe loty realizowane będą w dniach: 21 grudnia, 28 grudnia oraz 4 stycznia. ‘

Natomiast do Dublina przewoźnik zdecydował się uruchomić aż 6 dodatkowych rejsów – 19 grudnia, 20 grudnia, 26 grudnia, 27 grudnia, 2 stycznia oraz 3 stycznia.

Sezon zimowy potrwa do ostatniej soboty marca.

Powiązane posty

Bądź zawsze na bieżąco z naszymi aktualnościami

Sezon letnich podróży w Porcie Lotniczym Bydgoszcz

Moc czarterowych kierunków, sezonowe rejsy do Krakowa i regularne loty trzech przewoźników. Taki będzie rozpoczynający się w niedzielę 31 marca,...

Więcej…

2023 rok w Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A.

366 067 Pasażerów odprawił w 2023 roku Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. Natomiast w sezonie letnim minionego roku pobiliśmy rekord odprawionych Pasażerów...

Więcej…

Do Krakowa na majówkę z wylotem z Bydgoszczy!

Połączenie, które cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców Kujaw i Pomorza ponownie, w sezonie letnim, dołączy do siatki połączeń Portu Lotniczego...

Więcej…
Zobacz wszystkie

Poznaj
nasze lotnisko

Historia