Promocyjne ceny: do Warszawy i dalej!

Eurolot obniża ceny lotów krajowych, PLL LOT oferuje promocję na wszystkie swoje połączenia. Przewoźnicy przygotowali bardzo atrakcyjną ofertę lotów. 

Z Bydgoszczy do Warszawy za gwarantowane 149 zł aż do października (bagaż w cenie).

Duża niespodzianka od Eurolotu. Od środy od północy bilety na wszystkich trasach po Polsce, w tym loty z Bydgoszczy do Warszawy, będzie można rezerwować na www.eurolot.com w promocyjnej cenie – za gwarantowane 149 zł (z bagażem). Promocja potrwa do piątku (od 6 do 8 marca) i obejmie wszystkie krajowe połączenia zaplanowane w sezonie letnim od 15 kwietnia do 26 października 2013 włącznie.

Każdy pasażer Eurolotu w cenie biletu może przewieźć bagaż rejestrowany oraz bagaż podręczny. Ponadto linie oferują na pokładzie bezpłatne przekąski i napoje, a także dostęp do iPadów.

Gwarantowane, promocyjne ceny biletów Eurolotu obejmują trasy: Warszawa – Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Wrocław i Bydgoszcz, rejsy na linii Kraków – Gdańsk oraz loty z Warszawy do nadbałtyckiego Heringsdorfu i z powrotem. Szczegółowy rozkład lotów dostępny na www.eurolot.com.

Promocyjna cena biletu jest ceną ostateczną dla klienta, co oznacza, że obejmuje opłaty lotniskowe i opłatę za wystawienie biletu.

Promocyjne ceny lotów z Bydgoszczy

 

Zaplanuj urlop i wakacyjne podróże z LOT-em

Specjalnie z myślą o pasażerach planujących już teraz swój wiosenny i wakacyjny odpoczynek, LOT przygotował trzydniową promocję w dniach od 6 do 8 marca br. na wszystkie swoje połączenia. W ofercie będzie 45 kierunków, a pasażerowie będą mieli do wyboru terminy podróży między 15 kwietnia a 27 października br.

Dostępność oferty w promocyjnych cenach będzie bardzo wysoka – podróżni LOT-u będą mogli wybierać spośród aż ćwierć miliona biletów! 

Bilety na kierunki europejskie dostępne będą już od 444 złotych w obie strony.
Dla miłośników odpoczynku za „wielką wodą” LOT przygotował wyjątkową ofertę – bilety do Nowego Jorku i Chicago dostępne będą od 1 784 złotych w obie strony. Zaś dla osób chcących spędzić urlop z domieszką Orientu, polski przewoźnik proponuje bilety do Pekinu od 2 035 złotych w obie strony. Taka sama oferta jest również przygotowana dla pasażerów chcących podziwiać piękną przyrodę i krainy jezior w Toronto.

Podróżni będą mogli kupić bilety w promocyjnych cenach we wszystkich kanałach sprzedaży PLL LOT S.A.

Tekst na podstawie infromacji prasowej Eurolot oraz PLL LOT.

Powiązane posty

Bądź zawsze na bieżąco z naszymi aktualnościami

Sezon letnich podróży w Porcie Lotniczym Bydgoszcz

Moc czarterowych kierunków, sezonowe rejsy do Krakowa i regularne loty trzech przewoźników. Taki będzie rozpoczynający się w niedzielę 31 marca,...

Więcej…

2023 rok w Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A.

366 067 Pasażerów odprawił w 2023 roku Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. Natomiast w sezonie letnim minionego roku pobiliśmy rekord odprawionych Pasażerów...

Więcej…

Do Krakowa na majówkę z wylotem z Bydgoszczy!

Połączenie, które cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców Kujaw i Pomorza ponownie, w sezonie letnim, dołączy do siatki połączeń Portu Lotniczego...

Więcej…
Zobacz wszystkie

Poznaj
nasze lotnisko

Historia