Promocyjne ceny: do Warszawy i dalej!

Eurolot obniża ceny lotów krajowych, PLL LOT oferuje promocję na wszystkie swoje połączenia. Przewoźnicy przygotowali bardzo atrakcyjną ofertę lotów. 

Z Bydgoszczy do Warszawy za gwarantowane 149 zł aż do października (bagaż w cenie).

Duża niespodzianka od Eurolotu. Od środy od północy bilety na wszystkich trasach po Polsce, w tym loty z Bydgoszczy do Warszawy, będzie można rezerwować na www.eurolot.com w promocyjnej cenie – za gwarantowane 149 zł (z bagażem). Promocja potrwa do piątku (od 6 do 8 marca) i obejmie wszystkie krajowe połączenia zaplanowane w sezonie letnim od 15 kwietnia do 26 października 2013 włącznie.

Każdy pasażer Eurolotu w cenie biletu może przewieźć bagaż rejestrowany oraz bagaż podręczny. Ponadto linie oferują na pokładzie bezpłatne przekąski i napoje, a także dostęp do iPadów.

Gwarantowane, promocyjne ceny biletów Eurolotu obejmują trasy: Warszawa – Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Wrocław i Bydgoszcz, rejsy na linii Kraków – Gdańsk oraz loty z Warszawy do nadbałtyckiego Heringsdorfu i z powrotem. Szczegółowy rozkład lotów dostępny na www.eurolot.com.

Promocyjna cena biletu jest ceną ostateczną dla klienta, co oznacza, że obejmuje opłaty lotniskowe i opłatę za wystawienie biletu.

Promocyjne ceny lotów z Bydgoszczy

 

Zaplanuj urlop i wakacyjne podróże z LOT-em

Specjalnie z myślą o pasażerach planujących już teraz swój wiosenny i wakacyjny odpoczynek, LOT przygotował trzydniową promocję w dniach od 6 do 8 marca br. na wszystkie swoje połączenia. W ofercie będzie 45 kierunków, a pasażerowie będą mieli do wyboru terminy podróży między 15 kwietnia a 27 października br.

Dostępność oferty w promocyjnych cenach będzie bardzo wysoka – podróżni LOT-u będą mogli wybierać spośród aż ćwierć miliona biletów! 

Bilety na kierunki europejskie dostępne będą już od 444 złotych w obie strony.
Dla miłośników odpoczynku za „wielką wodą” LOT przygotował wyjątkową ofertę – bilety do Nowego Jorku i Chicago dostępne będą od 1 784 złotych w obie strony. Zaś dla osób chcących spędzić urlop z domieszką Orientu, polski przewoźnik proponuje bilety do Pekinu od 2 035 złotych w obie strony. Taka sama oferta jest również przygotowana dla pasażerów chcących podziwiać piękną przyrodę i krainy jezior w Toronto.

Podróżni będą mogli kupić bilety w promocyjnych cenach we wszystkich kanałach sprzedaży PLL LOT S.A.

Tekst na podstawie infromacji prasowej Eurolot oraz PLL LOT.

Powiązane posty

Bądź zawsze na bieżąco z naszymi aktualnościami

Marzec na bydgoskim lotnisku

W marcu z Portu Lotniczego Bydgoszcz SA obsłużone zostały 296 operacje lotnicze. Lotnisko odprawiło 638 Podróżnych. Pasażerowie przylecieli do Bydgoszczy...

Więcej…

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Więcej…

Wznowienie lotów do Warszawy

Polskie Linie Lotnicze LOT od poniedziałku 29 marca wznawiają rejsy na trasie Bydgoszcz-Warszawa. Loty odbywać się będą 3 razy w...

Więcej…
Zobacz wszystkie

Poznaj
nasze lotnisko

Historia