Port Lotniczy Bydgoszcz odwiedzili wyjątkowi goście

Bartek to młody bydgoszczanin, który walczy o pełną sprawność – przeszedł skomplikowaną operację i wakacje spędza mając obie nogi w gipsie. Szczęście go jednak nie opuszcza. W piątek 13 sierpnia, zwiedził nasze lotnisko oraz spotkał się z Filipem Chajzerem, który jak poznał historię Bartka postanowił osobiście wręczyć konkursową nagrodę i… podpisać się na gipsie. 

Na początku sierpnia Filip Chajzer ogłosił konkurs na najlepsze zdjęcie – w laczkach i skarpetach. O wygranej decydowała największa liczba polubień. Wygrał 9-letni Bartek z Bydgoszczy, który na zdjęciu ma obie nogi w gipsie. Bartek choruje na dziecięce porażenie mózgowe, na początku wakacji przeszedł operację, która ma pomóc chłopcu w odzyskaniu pełnej sprawności.

Historia Bartka tak urzekła Filipa Chajzera, że ten postanowił osobiście spotkać się z chłopakiem i wręczyć mu nagrodę. Zapowiedział, że przyleci szkoleniowym samolotem Cessna i jak powiedział tak zrobił. W piątek, 13.08.2021 chwilę po godzinie 16. wylądował na bydgoskim lotnisku.

Bartek oprócz otrzymanych nagród, zwiedził także lotnisko – m.in. bagażownię, poznał sprzęt wykorzystywany podczas obsługi rejsów, a także odwiedził remizę Lotniskowej Służby Ratowniczo-Gaśniczej.

Marzenie Bartka by spotkać Filipa Chajzera i zwiedzić lotnisko się spełniło. Teraz wszyscy czekamy, aż spełni się marzenie o odzyskaniu pełnej sprawności. Powodzenia Bartku!

 

 

 

 

 

 

 

 

Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia:

Powiązane posty

Bądź zawsze na bieżąco z naszymi aktualnościami

WIZZ poleci z Bydgoszczy!

WIZZ AIR w Kujawsko-Pomorskim! To wydarzenie, na które czekali przede wszystkim nasi Pasażerowie oraz miłośnicy lotnictwa. Węgierskie linie lotnicze WIZZ...

Więcej…

Nowe połączenie do Bristolu

Irlandzki przewoźnik uruchamia kolejne połączenie z Lotniska Bydgoszcz. Bristol – to kierunek wskazywany przez Pasażerów jako jeden z najbardziej oczekiwanych...

Więcej…

Do Krakowa na weekend!

Koniec października to początek sezonu zimowego, a wraz z nim wprowadzone zostaną  ważne zmiany dla podróżujących do Krakowa – loty...

Więcej…
Zobacz wszystkie

Poznaj
nasze lotnisko

Historia