Podcast #BZG – KOMPAS LOTNICZY

 • #1 - Dokumenty w podróży

  Co zrobić, kiedy nasz dokument straci ważność na kilka dni przed wylotem? Jak wykonać poprawne zdjęcie do dokumentu dziecka? Gdzie szukać pomocy, jeśli zgubimy paszport podczas wyjazdu za granicę?

  Na te i inne pytania odpowiada Pani Joanna Stasiak, Kierownik Oddziału Paszportów Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy.

  Oglądam
 • #2 - Bezpieczne lotnictwo

  Czego kategorycznie nie można przewozić w bagażu podczas podróży samolotem? Czemu służą i skąd się wzięły limity przewozu płynów w bagażu podręcznym? Dlaczego nie można żartować podczas kontroli osobistej?

  Kulisy pracy Służby Ochrony Lotniska przybliża Arkadiusz Profis, Szef SOL Portu Lotniczego Bydgoszcz.

  Oglądam

KOMPAS LOTNICZY - podcast #BZG

Co zrobić, żeby podróż samolotem była jak najmniej stresująca? Odpowiedź jest prosta: wiedzieć. Właśnie dlatego stworzyliśmy KOMPAS LOTNICZY. Nasz podcast, jak na kompas przystało, pomaga, wskazując odpowiedni kierunek. Wierzymy, że dzięki niemu odczarujemy wszystko to, co w podróżach lotniczych wydaje się skomplikowane lub niekomfortowe. A przy okazji zajrzymy za kulisy Portu Lotniczego Bydgoszcz.

Dzięki rozmowom z ekspertami w poszczególnych odcinkach będziemy przybliżać Wam najważniejsze, najciekawsze i... najbardziej zaskakujące tematy związane z podróżowaniem samolotem.

Gotowi? Zapraszamy do oglądania!

Poznaj
nasze lotnisko

Historia