Nowe połączenie do Bristolu

Irlandzki przewoźnik uruchamia kolejne połączenie z Lotniska Bydgoszcz. Bristol – to kierunek wskazywany przez Pasażerów jako jeden z najbardziej oczekiwanych w siatce połączeń regionalnego portu.

Pierwszy rejs do brytyjskiej miejscowości Bristol zaplanowany jest na 31 października. Loty realizowane będą dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. Rozkład został zaplanowany w taki sposób by odpowiadał zarówno na potrzeby turystyczne jak i biznesowe.

W poniedziałek samolot Bristol wystartuje o godzinie 7:20, w Bydgoszczy wyląduje o godzinie 10:45. Rejs z Portu Lotniczego Bydgoszcz zaplanowany został na godzinę 11:10. W piątki loty realizowane będą w godzinach wieczornych. Pasażerowie z Bristol podróż rozpoczną o godzinie 18:00, a zakończą na Kujawach i Pomorzu o 21:25. 25 minut później samolot rozpocznie rejs powrotny. Pasażerowie z Lotniska Bydgoszcz wylądują w Bristol o 23:15.

Kolejny kierunek dołącza do siatki połączeń realizowanych przez Ryanair z Portu Lotniczego Bydgoszcz. Rozszerzanie oferty dla naszych Pasażerów to jeden z naszych celów, jakie realizujemy. W sezonie zimowym irlandzki przewoźnik obsługiwać będzie loty do Dublina, Birmingham, Londynu Luton, Londynu Stansted, a także do ogłaszanego właśnie Bristol  – mówi Edward Hartwich, Delegat Rady Nadzorczej Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A.

As Europe’s no. 1 airline, Ryanair is delighted to announce a new route for our Bydgoszcz W’22 schedule to Bristol, which will operate twice weekly from the 30th of October. Our Bydgoszcz schedule offers customers over 20 weekly flights across 5 routes, allowing them to book their Winter getaway at the lowest possible fares. To celebrate this announcement we are launching a seat sale with fares available from just 199 PLN for travel from October’22 until the end of January’23, which must be booked by Thursday 22nd September. Since these super low fares will be snapped up quickly, customers should log onto www.ryanair.com to avoid missing out – powiedział Jason McGuinness, Dyrektor Handlowy Ryanair.

Rozkład lotów Bydgoszcz-Bristol w sezonie zimowym 2022/23

Bydgoszcz-BristolBristol-Bydgoszcz
w poniedziałki11:10 - 12:357:20 - 10:45
w piątki21:50 - 23:1518:00 - 21:25

Bristol to miasto zachwycające nie tylko w skali regionu południowo-zachodniej Anglii, ale i całej Wielkiej Brytanii. Niesłychana liczba zabytków, których część pamięta czasy średniowiecza sprawia, że nawet podczas dłuższego pobytu w Bristolu nie sposób się nudzić. Jednym z symboli miasta jest Clifton Suspension Bridge – most nad rzeką Avon, który pojawia się na większości zdjęć widokowych Bristolu.

Innym zabytkiem, który musi znaleźć się w planie zwiedzania miasta jest dworzec kolejowy Bristol Temple Meads, którego początki sięgają pierwszej połowy XIX wieku. Loty do Bristol otwierają jednak bramę do dalszych podróży po Wielkiej Brytanii. Zaledwie godzina jazdy dzieli nas od tego miasta do popularnego na całym świecie Stonehenge – megalitycznej budowli pochodzącej z epoki neolitu i brązu.

Więcej informacji o mieście oraz o południowo-wschodniej części Wielkiej Brytanii, a także ciekawe zdjęcia znaleźć można na naszej stronie internetowej www.plb.pl/kierunek/bristol.

Powiązane posty

Bądź zawsze na bieżąco z naszymi aktualnościami

Corendon Airlines rozpoczyna loty z Bydgoszczy do Turcji!

Z bydgoskiego lotniska już możemy latać na wakacje. Do siatki portu dołączył kolejny turecki przewoźnik z rejsami do Antalyi. Inauguracyjny...

Więcej…

Początek wakacyjnych podróży i słoneczna niespodzianka na zimę z wylotem z Bydgoszcz

Bydgoskie lotnisko zaczęło wakacje – pierwsi turyści polecieli do tureckiej Antalyi! Goście oglądali Port od kuchni. Zimą polecimy z Coral...

Więcej…

I kwartał 2024 roku w Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A.

71 938 Pasażerów wyruszyło w podróż z Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A. w I kwartale 2024 roku, co stanowi 110% wykonania...

Więcej…
Zobacz wszystkie

Poznaj
nasze lotnisko

Historia