Loty Bydgoszcz-Warszawa w ofercie Eurolotu

Od jutra (15.02.2013 r.) od godzin popołudniowych linie lotnicze Eurolot rozpoczną sprzedaż biletów na wszystkie krajowe połączenia na trasach z Warszawy do Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina i Wrocławia. Rejsy wykonywane będą przez Eurolot od 31 marca 2013 roku.

Eurolot oferuje pasażerom dwie taryfy (biznesową premium oraz basic), przewóz bagażu rejestrowanego w cenie biletu, iPady na pokładzie, dostęp do salonów business lounge na lotniskach w Polsce (w taryfie premium) i obsługę połączeń między innymi nowymi samolotami typu Bombardier Q400 NextGen.

Od 31 marca 2013 roku połączenia regionalne z i do Warszawy wykonywane będą w systemie code-share, opartym o partnerską umowę Eurolotu z PLL LOT. Oznacza to, że zarówno w systemie linii Eurolot, jak i PLL LOT dostępne będą określone pule biletów na rejsy krajowe. Dzięki temu bilety na wszystkie trasy krajowe obsługiwane dotychczas częściowo przez Eurolot, a częściowo przez LOT, będą dostępne w sprzedaży u obu przewoźników.

[Na podstawie informacji prasowej Eurolot]

Fot. Eurolot

Fot. Eurolot.
Na trasach krajowych podróżni latać będą m.in. samolotami typu Bombardier Q400 NextGen.

Fot.Mariusz Płąchocki Samolot Eurolotu na lotnisku w Bydgoszczy

Fot. Mariusz Płąchocki/EPBY SPotting Team
Przewoźnik Eurolot obsługiwał już połączenia na trasie Bydgoszcz-Warszawa-Bydgoszcz w 2010 roku. Wówczas na tej trasie latały m.in. samoloty ATR-42.

Powiązane posty

Bądź zawsze na bieżąco z naszymi aktualnościami

Wakacje na Rodos

RODOS Starożytne zabytki, malownicze miasteczka, klimatyczne tawerny, przepiękne plaże, dźwięki cykad wieczorną porą… W jaki sposób doświadczyć tego wszystkiego podczas...

Więcej…

Przepisy wjazdowe do Irlandii i Wielkiej Brytanii

Od godz. 4.00 dnia 7 stycznia 2022 r. osoby w pełni zaszczepione oraz osoby poniżej 18 r.ż. są zwolnione z...

Więcej…

„Akcja Zima” w Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A.

21 grudnia to pierwszy dzień kalendarzowej zimy, jednak w Porcie Lotniczym Bydgoszcz SA, w tym roku już w nocy z...

Więcej…
Zobacz wszystkie

Poznaj
nasze lotnisko

Historia