#KonstelacjeDobrychMiejsc – opinie dziennikarskie

 • Kujawsko-Pomorskie Konstelacje dobrych miejsc

  "Bydgoska Wenecja, średniowieczna starówka w Toruniu, Chełmno - Miasto zakochanych i uzdrowiskowy Inowrocław. To tylko niektóre z miejsc, jakie odkryć mogą turyści na Kujawach i Pomorzu."

  Klub Podróżników Śródziemie
 • Weekend na Kujawach i Pomorzu. Bydgoszcz to nie wszystko

  "Zamiast sześciu godzin samochodem, jedna godzina lotu dzieli nas teraz od serca regionu kujawsko-pomorskiego. Jeszcze niedawno Bydgoszcz nie wyróżniała się niczym szczególnym, ale to już przeszłość. Od kilkunastu lat inwestycje przede wszystkim w kulturę przyciągają coraz liczniejsze grupy turystów do miasta."

  Love Kraków
 • Kujawsko-Pomorskie na weekend z Krakowa

  "Kujawsko-Pomorskie na weekend z Krakowa. Tam jest co zwiedzać: miasto zakochanych, muzeum piernika, lawendowe pola, uzdrowiskowy Inowrocław."

  Gazeta Krakowska
 • Bydgoszcz na weekend. Teraz bliżej niż myślisz!

  "Bydgoszcz na weekend. Teraz bliżej niż myślisz! Samolotem z Krakowa do Bydgoszczy w niecałą godzinę."

  Gazeta Krakowska
 • Lawendowa Kraina, Złotniki Kujawskie

  "Największa plantacja lawendy na Kujawach i jedna z większych w Polsce - ok. 1 ha lawendowego pola. Lovenda Kujawska to gospodarstwo agroturystyczne zajmujące się uprawą lawendy i jej przetwarzaniem wyjątkowe i zaciszne miejsce wśród pól, łąk i jezior w samym sercu Kujaw."

  Klub Podróżników Śródziemie
 • Exploseum w Bydgoszczy

  "W lasach pod Bydgoszczą schowane są pozostałości po wielkiej fabryce koncernu DAG. Na trasie zwiedzania są zarówno obiekty naziemne jak i długie tunele podziemne. To jedno z miejsc które warto a nawet należy zwiedzić odwiedzając Kujawsko-Pomorskiego."

  Klub Podróżników Śródziemie
 • Fontanna Potop w Bydgoszczy

  "Wiele zabytków można zobaczyć także poza ścisłym centrum czy w okolicach Młynów Rothera. Jednym z takich miejsc do których warto dotrzeć, jest monumentalna fontanna "Potop", która od 2014 ponownie zachwyca swoim kunsztem. Na placu przy fontannie corocznie organizowany jest Festiwal Fontanna Muzyki."

  Klub Podróżników Śródziemie

Dowiedz się więcej o lotach Kraków-Bydgoszcz.

Poznaj
nasze lotnisko

Historia