Ferie zimowe w Dubaju z wylotem z Bydgoszczy

Ferie zimowe w Dubaju? Z wylotem z Bydgoszczy? To możliwe! Na Kujawach i Pomorzu, temperatura w ostatnich dniach nie przekracza kilku stopni, a już niebawem słupki na termometrze pokażą znacznie niższą temperaturę. Mamy jednak propozycję dla osób, które uwielbiają słońce i upały – Dubaj z wylotem z Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A.

Dubaj to największe miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich, położony jest na południowym wybrzeżu Zatoki Perskiej. Stolica luksusowych marek, nowoczesnych technologii i drapaczy chmur. Najwyższy na
świecie budynek – Burdż Chalifa, Palma Jumeirach i fontanny to jedne z najbardziej znanych atrakcji turystycznych Dubaju. Ten egzotyczny kierunek dostępny jest znad Brdy na wyciągnięcie ręki. Możliwość podróży do najdalszych zakątków świata możliwa jest dzięki krajowemu połączeniu z Bydgoszczy do Warszawy, obsługiwanemu przez Polskie Linie Lotnicze LOT. Podróż do Dubaju znad Brdy trwa niespełna osiem godzin – wylot z Bydgoszczy odbywa się o godzinie 5:35, samolot w Warszawie ląduje po około 50 minutach. Przesiadka w Warszawie trwa zaledwie godzinę – o 7:40 z lotniska Chopina w Warszawie startuje samolot do Dubaju – lot trwa ok. 5 godzin i 45 minut – podróż kończy lądowanie o 16:25 czasu lokalnego, na lotnisku w Dubaju.– Dubaj to jeden z naszych najpopularniejszych kierunków ostatnich tygodni. Z jednej strony tętniące życiem miasto pełne atrakcji dla każdego, z drugiej piaszczyste plaże, np. w nieodległym Ras Al-Khaimah, stanowią świetną propozycję dla zimowych podróży – podkreśla Michał Fijoł, członek zarządu PLL LOT ds. handlowych.

– Do długiej listy oferowanych atrakcji dołączyła w ostatnim czasie światowa wystawa Expo 2020. A specjalnie dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przygotowaliśmy wygodną podróż z krótką przesiadką w Warszawie. Wylatując wcześnie rano z Bydgoszczy, już o 16:25 są państwo w Dubaju. W drodze powrotnej rozkład jest równie atrakcyjny, bowiem wylatując z Dubaju o 18:25, lądują państwo w stolicy województwa kujawsko-pomorskiego jeszcze tego samego dnia. Zapraszamy na nasze pokłady – zachęca Fijoł.

Pasażerowie mogą zdecydować się na podróż we własnym zakresie, rezerwując bilety lotnicze, hotel i dopełniając osobiście wszelkich formalności. Można jednak skorzystać z oferty w ramach tzw. dynamicznego pakietowania, czyli oferty wycieczek organizowanych przez biura podróży, realizowanych na lotach rejsowych. Taką ofertę lotu z Kujaw i Pomorza do Dubaju, przygotowało biuro podróży Exim Tours. – Zjednoczone Emiraty Arabskie są w tym sezonie bardzo popularnym kierunkiem. Dzięki współpracy z PLL LOT, możemy w tym sezonie zaproponować klientom połączenie do Dubaju z Bydgoszczy, z krótką i wygodną przesiadką w Warszawie – mówi Marcin Małysz, dyrektor produktu Exim Tours. – W ofercie Exim Tours znajduje się blisko 60 obiektów. Od ekonomicznych hoteli zlokalizowanych w centrum Dubaju po bardzo luksusowe resorty na słynnej Palmie Jumeirah. Klienci chętnie rezerwują hotele z opcją wyżywienia All Inclusive – dodał Małysz.

Ferie zimowe to idealna okazja, by zwiedzić ciekawe miejsca na świecie. Jednym z takich miejsc może być Dubaj. Biuro podróży Exim Tours oferuje 7-dniowy pobyt w 4**** hotelu z ofertą All Inclusive od 3658 zł. W ofercie są również krótsze, 3-dniowe wycieczki, a także dłuższe, bowiem 14-dniowe. W nadchodzącym roku czeka nas jeszcze jedna, specjalna okazja by odbyć podróż do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Od 3 lutego do 9 lutego 2022 roku, na targach EXPO w Dubaju wystawę przygotują przedsiębiorcy z województwa kujawsko-pomorskiego. Wystawa Światowa EXPO, to międzynarodowe targi, na których przedstawiciele 180 państw, w tym Polski – prezentują walory swojego kraju, zachęcają do podróży, czy nawiązania kontaktów biznesowych. To niepowtarzalna szansa, by podczas jednej podróży z regionalnego lotniska, poznać kulturę blisko 200 krajów.

– Port Lotniczy Bydgoszcz to okno na świat dla mieszkańców Kujaw i Pomorza. Wiedeń, Paryż, Madryt, Mediolan, czy Dubaj, to tylko część miast, do których nasi pasażerowie mogą wylecieć z lotniska Bydgoszcz, korzystając z wygodnej i krótkiej przesiadki w Warszawie. To połączenie daje wiele możliwości dla podróży biznesowych i turystycznych – podsumował Tomasz Moraczewski, prezes portu w Bydgoszczy.

 • exim

  Wycieczki do ZEA

  Wycieczki oferowane przez biuro podróży EXIM Tours.

  Kup wycieczkę
 • PLL_LOT_polskie_logo (1)

  Bilety do Dubaju

  Bilety na połączenie Bydgoszcz-Dubaj z przesiadką w Warszawie.

  Kup bilet

Powiązane posty

Bądź zawsze na bieżąco z naszymi aktualnościami

Sezon letnich podróży w Porcie Lotniczym Bydgoszcz

Moc czarterowych kierunków, sezonowe rejsy do Krakowa i regularne loty trzech przewoźników. Taki będzie rozpoczynający się w niedzielę 31 marca,...

Więcej…

2023 rok w Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A.

366 067 Pasażerów odprawił w 2023 roku Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. Natomiast w sezonie letnim minionego roku pobiliśmy rekord odprawionych Pasażerów...

Więcej…

Do Krakowa na majówkę z wylotem z Bydgoszczy!

Połączenie, które cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców Kujaw i Pomorza ponownie, w sezonie letnim, dołączy do siatki połączeń Portu Lotniczego...

Więcej…
Zobacz wszystkie

Poznaj
nasze lotnisko

Historia