Ferie zimowe 2024 z wylotem z Bydgoszczy

Ferie zimowe można wykorzystać jako świetny pretekst do ciekawej, wzbogacającej i fascynującej wycieczki! W miastach, które Wam polecamy, o atrakcje dla dzieci i młodzieży nietrudno – oto przykłady, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was.

Birmingham

National SEA LIFE Centre - wspaniałe miejsce dla młodszych i starszych, gdzie można podejrzeć życie pingwinów Gentoo i innych wyjątkowych zwierząt, a do tego poczuć się jak ryba w wodzie, przechodząc przez tunel oceaniczny 360°, w którym dookoła nas pływają m.in. ogromne płaszczki, rekiny oraz półtorametrowy żółw.

LEGOLAND Discovery Centre - kolejne miejsce dla całej rodziny, czyli plac zabaw i centrum rozrywki poświęcone słynnym klockom LEGO.

Thinktank Birmingham Science Museum - interaktywne muzeum nauki, w którym oprócz licznych eksponatów znajduje się także cyfrowe planetarium z kopułą 360°.

Przykładowy lot

Bristol

Aerospace Bristol - interaktywne muzeum pokazujące historię lotnictwa. Można tu zobaczyć wnętrze superszybkiego samolotu pasażerskiego Concorde.

SS Great Britain - muzeum-statek, w którym obejrzeć jego wnętrze, a nawet śrubę napędową i ster. Dodatkowo dowiecie się tu wiele o twórcy tegoż statku - Isambardzie Brunelu.

Przykładowy lot

Londyn

Warner Bros. Studio Tour London - miejsce, w którym nakręcona została kultowa seria o młodym czarodzieju, muzeum, w którym można przenieść się do magicznego świata Harry'ego Pottera.

King’s Cross Station - dobrze znany wszystkim fanom przygód Harry'ego Pottera Peron 9 i ¾.

Muzeum Historii Naturalnej - miejsce, w którym znajduje się 80 milionów eksponatów, m.in. repliki dinozaurów i ogromny szkielet płetwala błękitnego, wiszący pod sufitem. A to wszystko w większości za darmo - trzeba jedynie zarezerwować bilet na stronie muzeum.

M&M’s World / LEGO Store - raj dla każdego dziecka i nie tylko, 2 sklepy w bliskim sąsiedztwie ze znanymi na całym świecie M&M’s i LEGO.

Przykładowy lot

Poznaj
nasze lotnisko

Historia