Eurolot rodzinnie, grupowo i biznesowo

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą linii eurolot.com, która lata z Bydgoszczy do Warszawy, odnośnie podróży rodzinnych, grupowych oraz biznesowych.

  • DLA RODZIN

Dla rodzin podróżujących z dziećmi Eurolot przygotował specjalne ceny dla najmłodszych pasażerów. Dzieci do 2 lat podróżują bezpłatnie, a dzieci i młodzież do lat 15 podróżują z 50% zniżką od taryfy. Bez względu na zniżkę wszystkim pasażerom przysługuje prawo do 8 kg bagażu podręcznego oraz bagażu rejestrowanego.

Dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat podróżujących samotnie Eurolot proponuje specjalną ofertę opieki na pokładzie. Po zakupie takiego biletu należy zgłosić się do call center, aby poinformować o takim fakcie. Koszt dodatkowej opieki załogi pokładowej to 100 zł.

Dzieci w wieku od 12 do 16 lat mogą podróżować samotnie, ale warunkiem jest podpisanie przez rodzica lub opiekuna zgody przy odprawie na lotnisku. Również i w tym przypadku jest możliwość zakupienia dodatkowej opieki dla pasażera w kwocie 100 zł, ale nie jest to obowiązkowe.

  • GRUPOWO

Jeśli podróżuje więcej niż 10 osób warto dokonać rezerwacji grupowej. Należy skontaktować się z linią mailowo: grupy@eurolot.com. Dużą korzyścią jest fakt, że nazwiska pasażerów możemy podać dopiero do dwóch dni przed odlotem, a zmiany nazwisk można dokonywać do 3 h przed odlotem. Przy założeniu rezerwacji należy zapłacić 30% w przeciągu 3 dni, oraz pozostałą część na 14 dni przed odlotem.

  • BIZNESOWO

Eurolot pass to rozwiązanie dla firm, których pasażerowie często latają, a daty wylotu poznają krótko przed podróżą. Korzyści z tej karty to niezmienna cena biletu, która jest uzależniona od liczby planowanych podróży, elastyczne warunki, stała cena, z której może korzystać dowolna liczba pracowników oraz możliwość bezpłatnej zmiany nazwiska pasażera oraz terminu lotu do 2 h przed odlotem.

Inną możliwością jest Eurolotkarnet. Jest to depozyt do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy z bonusem, który stanowi ustalony procent wartości dokonywanej wpłaty. Oferta jest dostępna dla 3 osób.

Jeśli są państwo zainteresowani Eurolot Pass lub Eurolotkarnet prosimy o kontakt z linią: biznes@eurolot.com

 

EUROLOT Z BYDGOSZCZY

Powiązane posty

Bądź zawsze na bieżąco z naszymi aktualnościami

ORLEN w ruchu oficjalnie otwarty!

Od dzisiaj nasi Pasażerowie mogą korzystać z nowego punktu handlowego otwartego w hali ogólnodostępnej terminalu Lotniska Bydgoszcz. Tym samym ORLEN...

Więcej…

Informacja o składzie Zarządu Spółki

W dniu 27.07.2023 r. Rada Nadzorcza Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A. dokonała zmian w składzie Zarządu Spółki. Pani Monika Mejsner-Hermelin dotychczasowy...

Więcej…

II KWARTAŁ 2023 ROKU W PORCIE LOTNICZYM BYDGOSZCZ S.A.

94 114 Pasażerów obsłużył w II kwartale Port Lotniczy Bydgoszcz S.A., co stanowi ponad 150% wykonania w porównaniu z analogicznym okresem...

Więcej…
Zobacz wszystkie

Poznaj
nasze lotnisko

Historia