Eurolot rodzinnie, grupowo i biznesowo

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą linii eurolot.com, która lata z Bydgoszczy do Warszawy, odnośnie podróży rodzinnych, grupowych oraz biznesowych.

  • DLA RODZIN

Dla rodzin podróżujących z dziećmi Eurolot przygotował specjalne ceny dla najmłodszych pasażerów. Dzieci do 2 lat podróżują bezpłatnie, a dzieci i młodzież do lat 15 podróżują z 50% zniżką od taryfy. Bez względu na zniżkę wszystkim pasażerom przysługuje prawo do 8 kg bagażu podręcznego oraz bagażu rejestrowanego.

Dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat podróżujących samotnie Eurolot proponuje specjalną ofertę opieki na pokładzie. Po zakupie takiego biletu należy zgłosić się do call center, aby poinformować o takim fakcie. Koszt dodatkowej opieki załogi pokładowej to 100 zł.

Dzieci w wieku od 12 do 16 lat mogą podróżować samotnie, ale warunkiem jest podpisanie przez rodzica lub opiekuna zgody przy odprawie na lotnisku. Również i w tym przypadku jest możliwość zakupienia dodatkowej opieki dla pasażera w kwocie 100 zł, ale nie jest to obowiązkowe.

  • GRUPOWO

Jeśli podróżuje więcej niż 10 osób warto dokonać rezerwacji grupowej. Należy skontaktować się z linią mailowo: [email protected] Dużą korzyścią jest fakt, że nazwiska pasażerów możemy podać dopiero do dwóch dni przed odlotem, a zmiany nazwisk można dokonywać do 3 h przed odlotem. Przy założeniu rezerwacji należy zapłacić 30% w przeciągu 3 dni, oraz pozostałą część na 14 dni przed odlotem.

  • BIZNESOWO

Eurolot pass to rozwiązanie dla firm, których pasażerowie często latają, a daty wylotu poznają krótko przed podróżą. Korzyści z tej karty to niezmienna cena biletu, która jest uzależniona od liczby planowanych podróży, elastyczne warunki, stała cena, z której może korzystać dowolna liczba pracowników oraz możliwość bezpłatnej zmiany nazwiska pasażera oraz terminu lotu do 2 h przed odlotem.

Inną możliwością jest Eurolotkarnet. Jest to depozyt do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy z bonusem, który stanowi ustalony procent wartości dokonywanej wpłaty. Oferta jest dostępna dla 3 osób.

Jeśli są państwo zainteresowani Eurolot Pass lub Eurolotkarnet prosimy o kontakt z linią: [email protected]

 

EUROLOT Z BYDGOSZCZY

Powiązane posty

Bądź zawsze na bieżąco z naszymi aktualnościami

Ankieta pasażerska

Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. w trosce o jak najlepszą ofertę połączeń lotniczych zwraca się z uprzejmą prośbą o wypełnienie kwestionariusza...

Więcej…

F-16 wylądował w Porcie Lotniczym Bydgoszcz

 To pierwsze w Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A. lądowanie samolotu wielozadaniowego General Dynamics F-16 Fighting Falcon z zastosowaniem systemu hamowania BAK-12....

Więcej…

Wystartowało połączenie z Bydgoszczy do Bristolu!

Ryanair rozpoczął loty z Portu Lotniczego Bydgoszcz do Bristolu. Rejs trwa niespełna 2 i pół godziny, a bilety można kupić...

Więcej…
Zobacz wszystkie

Poznaj
nasze lotnisko

Historia