Corendon Airlines rozpoczyna loty z Bydgoszczy do Turcji!

Z bydgoskiego lotniska już możemy latać na wakacje. Do siatki portu dołączył kolejny turecki przewoźnik z rejsami do Antalyi. Inauguracyjny rejs wystartował w sobotę.

Z pomocą Portu Lotniczego Bydgoszcz tegoroczne wakacje mogą zacząć się już dzisiaj. Oferta z roku na rok jest coraz atrakcyjniejsza, a od dziś do siatki połączeń dołączyła turecka linia Corendon Airlines, oferując czarterowe połączenia do słonecznej Antalyi. To doskonała okazja, by przyspieszyć lato i cieszyć się urokami tureckiego wybrzeża!

Turcja to jeden z najbardziej pożądanych kierunków, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Antalya zaś to miejsce, gdzie można znaleźć wszystko, czego dusza zapragnie – od piaszczystych plaż po fascynujące zabytki historyczne i rozrywki dla całej rodziny. Kierunek doskonale znany i ceniony przez polskich Pasażerów i z pewnością gwarantujący niezapomniane wakacje!

W sobotę krótko po godzinie dziewiątej rano na płycie bydgoskiego portu wylądował biały Boeing 737-800 w charakterystycznym, czerwonym malowaniu. Inauguracyjny rejs został oczywiście powitany tradycyjnym salutem wodnym. Dodatkowo, Pasażerów wchodzących na pokład pierwszego lotu linia lotnicza witała tradycyjnymi tureckimi słodyczami.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości rozszerzenia naszej działalności na Bydgoszcz – mówi Mine Aslan, CCO linii lotniczej Corendon Airlines. – Wierzymy, że podróżujący z naszą linią do Antalyi doświadczą najwyższej jakości usług i będą częstymi gośćmi na pokładach naszych samolotów. Mamy nadzieję, iż w przyszłości nasze połączenia czarterowe będą się dalej rozwijały.

Dlaczego warto wybrać loty z Portu Lotniczego Bydgoszcz? Szybki i wygodny dojazd z całego województwa kujawsko-pomorskiego, krótka i szybka odprawa, sprawiają, że podróżowanie staje się przyjemnością. Potwierdzają to statystyki – w ubiegłym roku Port Lotniczy obsłużył rekordową liczbę ponad 60 tysięcy Pasażerów lotów czarterowych.

Zeszłoroczny sezon czarterowy przyniósł nam najwyższą w historii lotniska liczbę pasażerów, a teraz, dzięki bogatej ofercie kierunków lotów wakacyjnych z Bydgoszczy, mamy nadzieję pobić ten wynik – podkreśla Monika Mejsner-Hermelin, Prezes Portu Lotniczego Bydgoszcz – Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z powrotu Corendon Airlines na nasze lotnisko po wielu latach i mamy nadzieję na długotrwałą i owocną współpracę.

Wycieczki do Antalyi z Bydgoszczy na pokładzie Corendon Airlines dostępne są w biurach podróży. Pełna oferta wakacyjnych podróży z Portu Lotniczego Bydgoszcz znajduje się na stronie: https://plb.pl/lato-2024/.

Powiązane posty

Bądź zawsze na bieżąco z naszymi aktualnościami

Goście z Azji w Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A.

Województwo Kujawsko-Pomorskie gościło przedstawicieli Polsko-Chińskiej Izby Gospodarczej, któremu przewodniczy prezes Hu Xinyuan. Wizyta w ramach Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego, była również...

Więcej…

Początek wakacyjnych podróży i słoneczna niespodzianka na zimę z wylotem z Bydgoszcz

Bydgoskie lotnisko zaczęło wakacje – pierwsi turyści polecieli do tureckiej Antalyi! Goście oglądali Port od kuchni. Zimą polecimy z Coral...

Więcej…

I kwartał 2024 roku w Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A.

71 938 Pasażerów wyruszyło w podróż z Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A. w I kwartale 2024 roku, co stanowi 110% wykonania...

Więcej…
Zobacz wszystkie

Poznaj
nasze lotnisko

Historia