09:15 Dodatkowy wylot do Warszawy

Dodatkowe, atrakcyjne połączenie Eurolotu na trasie Bydgoszcz-Warszawa

 

Od 26 stycznia 2015 roku loty na trasie Warszawa-Bydgoszcz-Warszawa, realizowane przez Eurolot, będą się odbywać aż 3 razy dziennie. Dodatkowe połączenie, tzw. trzecia rotacja, – pozwoli na wygodny poranny wylot w obydwu kierunkach i powrót samolotem tego samego dnia. Jest to atrakcyjna alternatywa dla podróży samochodem lub  koleją, dedykowana  pasażerom  ceniącym komfort i bezpieczeństwo podróży oraz swój czas.

 

Uruchomiona trzecia rotacja to dodatkowy lot z Warszawy o godz. 08.00 oraz powrotny rejs z Bydgoszczy o godz. 09.15. Nowe połączenie uzupełnia dotychczasowy rozkład, dając
do dyspozycji pasażerów szeroki wybór godzin wylotów. Zostały one dopasowane do potrzeb pasażerów  podróżujących do naszego regionu, bądź też do Warszawy i planujących powrót tego samego dnia. Dogodne poranne i popołudniowe godziny połączeń, atrakcyjna cena biletów – od 99 złotych w jedną stronę – oraz krótki, 50 minutowy czas rejsu,– sprawiają, że jest to bardzo korzystna alternatywa dla podróży samochodem lub koleją. Pozwalają na wygodną podróż, oszczędność czasu i to, co doceni wielu pasażerów czyli możliwość pracy na komputerze czy relaks zamiast potrzeby koncentracji „za kierownicą“.

 

Decyzja o uruchomieniu dodatkowego połączenia zapadła po szczegółowych analizach ruchu podróżnych na trasie Warszawa-Bydgoszcz oraz ankietach przeprowadzanych wśród potencjalnych pasażerów. Wskazywali oni na brak dogodnych godzin połączeń porannych
i popołudniowych jako jeden z głównych czynników, który sprawia, że wybierają inne środki komunikacji zamiast połączeń lotniczych.

 

„Nowe połączenia to odpowiedź na potrzeby pasażerów. W szczególności przedsiębiorców z regionu, którzy latają w celach zawodowych do stolicy czy też przedstawicieli firm z Warszawy, którzy odwiedzają oddziały w naszym województwie. Teraz będą mogli odbyć taką podróż powrotną w jeden dzień, w dogodnych godzinach uwzględniających specyfikę spotkań biznesowych. Mamy nadzieję, że ta oferta spotka się z zainteresowaniem pasażerów” –  powiedział Tomasz Moraczewski, Prezes Portu Lotniczego w Bydgoszczy.

 

Nowy dodatkowy rejs to alternatywa w kontekście likwidowanych połączeń kolejowych z Bydgoszczą, a także stosunkowo długiego czasu przejazdu samochodem na trasie Bydgoszcz – Warszawa, który wynosi 3,5 godziny. 

 

Poranne loty do Warszawy umożliwią również podróżnym wygodną przesiadkę na połączenia do wielu portów docelowych w Europie. W ciągu 1,5 godziny od wylądowania samolotu z Bydgoszczy możliwe będzie skorzystanie z lotów do m.in. Moskwy, Kijowa, Rygi, Pragi, Budapesztu,  Bukaresztu, Belgradu czy Wilna.

 

Od 26 stycznia br. loty z Bydgoszczy do Warszawy będą odbywać się poniedziałku od piątku o godz. 05.40,  09.15 oraz  18.30. W soboty dostępny jest lot o 5.30, a w niedzielę o 18.30. Loty na trasie Warszawa –  Bydgoszcz będą realizowane od poniedziałku do piątku o 08.00,  16.50,  22.30, natomiast w niedziele będą dostępne loty o 18.30 i 22.30. Ceny biletów zaczynają się od 99 złotych w jedną stronę. Rezerwacji można dokonywać poprzez stronę www.eurolot.com oraz we współpracujących biurach podróży.

 

29 marca br. z lotniska w Bydgoszczy uruchomione zostaną również połączenia z Frankfurtem. Nowoczesny Embraer 190 ze 100 miejscami na pokładzie wystartuje z Bydgoszczy 4 razy w tygodniu – w każdy poniedziałek, środę, piątek i niedzielę. Rejs o numerze LH1382 opuści hub Lufthansy o 10:55, a po półtorej godziny dotrze do Bydgoszczy o 12:25. Rejsem powrotnym, LH1383, pasażerowie wylecą z Bydgoszczy o 13:15, a wylądują we Frankfurcie o 14:45.

Powiązane posty

Bądź zawsze na bieżąco z naszymi aktualnościami

[27.03.2020] UWAGA! Zakaz lotów wydłużony do 11.04.2020r.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 24 marca 2020r. w sprawie zakazów w ruchu lotniczym, wydłużony został zakaz wykonywania...

Więcej…

[20.03.2020] UWAGA! Czasowo nieczynny parking P1

Uwaga! W związku z  pracami remontowymi, czasowo nieczynny jest parking P1. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kierowanie się na parking administracyjny...

Więcej…

[19.03.2020] UWAGA! Czasowa zmiana sposobu funkcjonowania firmy

Wszyscy przeżywamy teraz szczególnie trudne chwile spowodowane zagrożeniem koronawirusem. Czasowo wstrzymane są wszystkie międzynarodowe i krajowe połączenia lotnicze z/do Polski....

Więcej…
Zobacz wszystkie

Poznaj
nasze lotnisko

Historia

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK