Start

10:15

27.10.2023

Bristol (BRS)

BRS

zachmurzenie 12 °C

Czas lotu: 2h 25 min.

ROZKŁADOWO

Lądowanie

12:40

27.10.2023

Bydgoszcz (BZG)

BZG

czyste niebo 11 °C

Informacje o locie

Dane są aktualizowane co 15 minut

Przesuń tabelę! ->

Data Przewoźnik Start Lądowanie Numer lotu Status
27.10.2023 Bristol
10:15 (BRS)
Bydgoszcz
12:40 (BZG)
FR 9503 ROZKŁADOWO

O Bristolu

Bristol to miasto zachwycające nie tylko w skali regionu południowo-zachodniej Anglii, ale i całej Wielkiej Brytanii. Niesłychana liczba zabytków, których część pamięta czasy średniowiecza, sprawia, że nawet podczas dłuższego pobytu w Bristolu nie sposób się nudzić. Jednym z symboli miasta jest Clifton Suspension Bridge, most nad rzeką Avon, pojawiający się na większości zdjęć widokowych Bristolu. Absolutnym must see w mieście jest także zabytkowy dworzec kolejowy Bristol Temple Meads – jego początki sięgają pierwszej połowy XIX wieku. Bristol to również miasto kultury i nauki – mieszczą się w nim wspaniałe sceny teatralne (z Theatre Royal na czele) oraz koncertowe, a także dwa uniwersytety. Bristol jest znakomitym celem podróży dla wielbicieli natury: na jego terenie funkcjonuje aż dziewięć rezerwatów przyrody.

Często zadawane pytania

    • Najłatwiej dostać się do centrum Bristolu, korzystając z autobusu linii Flyer Express. Autobusy kursują co 15 minut. Co istotne, zatrzymują się również na dworcach autobusowym i kolejowym w Bristolu, co ułatwia sprawne przemieszczenie się z Bristol Airport do innych brytyjskich miast. Bilety dostępne na stronie
    • W pobliżu terminala znajdują się również 24-godzinne postoje taksówek.
    • Podróż samochodowa do Bath zajmuje ok. 30-40 min. Cardiff, Cotswolds i południowa Walia znajdują się ok. 1 godz. jazdy samochodem z lotniska. Około 2 godz. jazdy samochodem zajmie nam dostanie się do innych wartych odwiedzenia miejsc w południowo-zachodniej Anglii: Kornwalii, Devon oraz Dorset.

Dojazd z lotniska do największych miast w regionie:

Poznaj
nasze lotnisko

Historia