Bydgoszcz (BZG)

BZG

zachmurzenie 1 °C

Czas lotu: 2h 40min

Zakynthos (ZTH)

ZTH

pojedyncze chmury 12 °C

Informacje o locie

Dane są aktualizowane co 15 minut

Rodzaj lotu

Od

Do

Przesuń tabelę! ->

Data Start Lądowanie Numer lotu Status
Zakynthos

Poznaj Grecję

Najpopularniejszy kierunek wśród polskich turystów. Wielką sympatią cieszą się szczególnie wyspy, takie jak Kreta czy Zakynthos, na co wpływ mają niewątpliwie przepiękne krajobrazy, pyszna kuchnia czy ciekawe zabytki ulokowane w sąsiedztwie kurortów. Grecja to kolebka kultury - pasjonaci historii sztuki będą czuć się tu jak w raju, mogąc obejrzeć słynne budowle i rzeźby. Tutaj swój początek miały Igrzyska Olimpijskie. Grecja to również kraj wielu rozrywek, pięknych plaż i kulinarnych przysmaków. Grecja uchodzi za idealny kraj do spędzania urlopów. W ciągu roku jest przeciętnie 300 słonecznych dni. I już tylko dlatego Grecję corocznie odwiedza kilkanaście milionów turystów, a turystyka jest podstawą gospodarki kraju. Zabytki, gorące słońce oraz przejrzyste morza sprawiają, że jest wymarzonym miejscem do odpoczynku i relaksu.

Jeśli szukacie pomysłu na niezapomniane wakacje z wylotem prosto z Portu Lotniczego Bydgoszcz - grecki Zakynthos jest doskonałą propozycją.

Zakynthos

Trzecia co do wielkości grecka wyspa na Morzu Jońskim. Mimo swoich niewielkich rozmiarów zapewnia ogromną liczbę atrakcji. Preferujący spokojny wypoczynek znajdą kryształowo czystą wodę z uznawaną przez niektórych za najpiękniejszą plażę Świata „Zatokę wraku”. Szukający mocnych wrażeń znajdą je w Laganas, mieście słynącym z imprez do białego rana.

Zapraszamy do Grecji!

Wyloty z Portu Lotniczego Bydgoszcz do Zakynthos w sezonie letnim 2023 będą odbywały się w niedziele.

Kup wycieczkę u Touroperatora:

Warto wiedzieć:

  • Czas polski plus 1 godz. Czas lokalny jest późniejszy o godzinę od obowiązującego w Polsce, więc po przylocie przestawiamy zegarek o godzinę do przodu.
  • Waluta: Euro (EUR). Grecja jest państwem członkowskim Unii Europejskiej i używa jej jednolitego waluty - Euro.
  • Napięcie: 220 V.
  • Plaże: wstęp bezpłatny; wypożyczenie leżaka z parasolem – ok. 6-8 EUR/dzień.
  • Kuchnia grecka to jedna z najsmaczniejszych kuchni świata. Charakterystycznym i nieodłącznym elementem prawie wszystkich potraw jest oliwa z oliwek. W kuchni greckiej królują rozmaite warzywa i owoce, a także zioła i przyprawy. Potrawy są lekkie i smaczne. Pieczywo podawane jest do każdego posiłku.
  • Kiedy zapada zmrok, życie nocne Zakintos świeci w wielu klubach i jest idealnym miejscem na wakacje z nonstop zabawy 24 godzin na 24!
  • Wśród religii w Grecji największą denominacją jest Grecki Kościół Prawosławny do którego należy zdecydowana większość ludności Grecji i który jest uznany przez konstytucję jako religia państwowa.

Letnie czartery 2023

Kierunki wakacyjne z wylotem z Bydgoszczy

Poznaj
nasze lotnisko

Historia