Bydgoszcz (BZG)

BZG

rozproszone chmury 11 °C

Czas lotu: 1h 30min

Frankfurt (FRA)

FRA

pojedyncze chmury 12 °C

Informacje o locie

Dane są aktualizowane co 15 minut

Rodzaj lotu

Od

Do

Przesuń tabelę! ->

Data Przewoźnik Start Lądowanie Numer lotu Status

Witaj na lotnisku Frankfurt

Lotnisko we Frankfurcie położone jest 12 kilometrów na południowy zachód od miasta, jednak transfer z lotniska do centrum Frankfurtu nad Menem nie sprawia problemu. Lotnisko okala dogodna siatka dróg, dlatego łatwo dojedziemy tam samochodem, autobusem, czy koleją S-Bahn, z możliwością zakupu dogodnych biletów czasowych i rodzinnych.

Samochodem najlepiej dojechać na lotnisko drogą B34, a do Terminalu 2 – A3.

Na terenie portu lotniczego zorganizowano sieć tak zwanych infokiosków, gdzie zasięgniemy informacji turystycznej lokalnej i ogólnokrajowej. Każdy pasażer lotniska we Frankfurcie jest wyposażony w kartę pokładową z odpowiednim kodem kreskowym, który zeskanowany w odpowiednich punktach pokazuje nam informacje o naszym locie.

Często zadawane pytania:

  • Komunikację z portem lotniczym zapewniają autostrady A3 i A5, oraz docierające do lotniska linie kolejowe i autobusowe.
  • Postoje taksówek znajdują się przed każdym z terminali. Orientacyjny czas jazdy do centrum to 20-30 minut w zależności od ruchu. Orientacyjny koszt przejazdu to 25 euro.
  • Na obu terminalach znajdują się biura wypożyczalni samochodów (terminal 1 – w hali odlotów i w hali przylotów B na poziomie pierwszym, terminal 2 – w hali przylotów D na poziomie drugim).
Frankfurt Airport

O lotnisku

Do dyspozycji pasażerów są dwa terminale pasażerskie, które oferują wiele usług i udogodnień w tym restauracje, kawiarnie, bary, sklepy, obiekty działalności gospodarczej, płatny dostęp do Internetu i bankomaty. Terminale połączone są ze sobą bezpłatną kolejką Sky Line. Na lotnisku jest całkowity zakaz palenia (można palić jedynie na zewnątrz terminali).
Infrastruktura Lotniska Frankfurt nad Menem jest znakomita. W infokioskach dowiemy się wszystkiego, co chcemy wiedzieć o lotnisku, gdzie co znajdziemy i ile czasu zajmie nam dotarcie w dany punkt lotniska. Na lotnisku jest 300 punktów bezpłatnego wi-fi.
Wszelkich informacji dotyczących podróży i lotniska można uzyskać pod numerem telefonu: +49 69 6900.

 • Logo Lufthansa

  Loty Lufthansa z Bydgoszczy do Frankfurtu

  to możliwość kontynuowania podróży w ponad 200 kierunkach na całym świecie! Wybieraj spośród najlepszych możliwości transferowych

  Zobacz więcej

Poznaj
nasze lotnisko

Historia