Rozkład najważniejszych połączeń przesiadkowych z Bydgoszcz Airport #flyBZG

Wyloty z Bydgoszczy o 5:35
w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki i soboty

(przylot do Warszawy 6:30)

Powroty do Bydgoszczy o 23:55

w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki i niedziele

(wylot z Warszawy o 23:10)**

 • Amsterdam

  Przylot - 9:55
  Wylot - 19:35

  Miasto-symbol, przede wszystkim wolności i liberalizmu. Znaczenie stolicy Holandii nie ogranicza się jednak do tej symboliki. To miasto kilku tysięcy zabytkowych obiektów, kilkuset hoteli, doskonale przygotowane na odwiedziny turystów i zawsze dla nich otwarte. Wachlarz atrakcji Amsterdamu jest niebywałe różnorodny. Miłośnicy sztuki mogą zajrzeć do domu, w którym tworzył sam Rembrandt. Fani piłki nożnej będą zachwyceni nowoczesnym stadionem Johan Cruijff Arena. Wielu wielbicieli mocniejszych wrażeń z kolei zdecyduje się na spacer po De Wallen, słynnej dzielnicy czerwonych latarni. Ciekawych i intrygujących miejsc w Amsterdamie można by wymieniać w nieskończoność, dlatego warto to miasto odwiedzić, a potem... do niego powrócić.

  Kup bilet
 • Bruksela

  Przylot - 9:50
  Wylot - 19:30

  Stolica Belgii to miasto nad wyraz atrakcyjne turystycznie, i to na kilku płaszczyznach. Napotkamy tu miejsca o wyjątkowym znaczeniu kulturowym i historycznym, na czele z Grand-Place de Bruxelles. To główny plac miasta, z rynkiem i powstałymi na przestrzeni stuleci budynkami. Ich historia oraz style, które reprezentują, odzwierciedlają dzieje Brukseli. Bruksela to miasto, w którym również obecnie, każdego dnia, tworzy się historia zjednoczonej Europy - w końcu to właśnie tu mają siedziby Komisja Europejska i Parlament Europejski oraz znajdują się biura europosłów. Symbolem rozwoju i nauki jest z kolei Atomium, przeszło 100-metrowy model kryształu żelaza, zbudowany w 1958 roku z okazji targów EXPO. Z Atomium można podziwiać fenomenalną panoramę miasta. Warunki do rozrywki i odpoczynku są w Brukseli również unikalne. Zmęczeni turyści mają oto okazję odpocząć w przepięknym Pasażu św. Huberta z połowy XIX w. - jest tu mnóstwo kawiarni, restauracji i sklepów. Wszystkie rzecz jasna w budzącym zachwyt renesansowym wnętrzu.

  Kup bilet
 • Paryż

  Przylot - 10:10
  Wylot - 19:45

  Paryż to centrum. Centrum historii, kultury i sztuki, centrum mody i designu. Turystyczne serce Europy, czy się nam to podoba, czy nie, tętni właśnie w Paryżu. Z setek, jeśli nie tysięcy atrakcji turystycznych, trzeba wybrać te, którym najbliżej do naszych upodobań. Nie sposób bowiem zobaczyć wszystkich, czy nawet sporej ich części. Pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych atrakcji i symboli Paryża z całą pewnością przypadłoby w udziale Wieży Eiffla. Zapewne wszyscy kojarzą też z Paryżem muzeum Luwr z najsłynniejszymi dziełami sztuki świata oraz gotycką Katedrę Notre-Dame. A te miejsca „must see” to w rzeczywistości jedynie namiastka bogactwa Paryża. Co ciekawe, atrakcje spotkamy tu nie tylko w ścisłym centrum miasta. Niemal każda kolejna dzielnica aglomeracji paryskiej kryje w sobie coś godnego uwagi - czy to rozrywkowe Forum des Halles w dzielnicy Les Halles, czy to ekskluzywne kawiarenki w Saint-Germain-des-Prés, czy nowoczesne szklane drapacze chmur w La Défense. Ta niesamowita różnorodność sprawia, że naprawdę każdy znajdzie w Paryżu miejsce dla siebie.

  Kup bilet
 • Sztokholm

  Przylot - 9:50
  Wylot - 19:30

  Do odwiedzenia stolicy Szwecji zachęcamy szczególnie tych, którzy sądzą, że Skandynawia jest deszczowa, szara i ponura. Sztokholm udowadnia, że nic bardziej mylnego! Sztokholmskie metro to tak naprawdę barwna galeria sztuki - zdecydowana większość stacji wykorzystana jest artystycznie w budzący zachwyt sposób. Mało tego, w centrum naszą uwagę zwrócą kolorowe elewacje budynków, idealnie uzupełniające się z pięknym wybrzeżem, okalającym poszczególne części miasta (Sztokholm jest położony na 14 wyspach). Już sama przechadzka po starówce - Gamla Stan - oddaje wyjątkowy klimat stolicy Szwecji. A gdy jeszcze uda Wam się dodatkowo skorzystać z którejś z atrakcji miasta, np. licznym muzeom z Muzeum Vasa z XVII-wiecznym okrętem na czele, całkiem możliwe, że nie będziecie chcieli ze Sztokholmu wyjeżdżać!

  Kup bilet
 • Oslo

  Przylot - 09:55
  Wylot - 19:45

  Dzika i nieokiełznana - taka jest Norwegia. Warto w jej stolicy zwrócić szczególną uwagę na to, co tę norweską charakterność doskonale ujmuje. Jednym z takich miejsc będzie z pewnością Muzeum Ekspedycji Polarnych Fram. Fram (norw. naprzód) to nazwa statku polarnego, którym na wielkie podróże wypływali Fridtjof Nansen oraz Roald Amundsen. Obecnie, ponad 100 lat po swoich największych ekspedycji Fram jest centralnym punktem Muzeum Ekspedycji Polarnych. Z kolei w Muzeum Łodzi Wikingów, oglądając znakomicie zachowane eksponaty, przemieścimy się w czasie o kolejnych dobrych kilka wieków wstecz. Powrócimy do niedawnej przeszłości w Muzeum Kon-Tiki, w którym znajduje się słynna tratwa Kon-Tiki, którą w 1947 roku norweski etnograf Thor Heyerdahl odbył przełomową dla nauki wyprawę z Peru do Polinezji. Zaciekawieni? A to jedynie namiastka atrakcji Oslo!

  Kup bilet
 • Kopenhaga

  Przylot - 9:40
  Wylot - 19:45

  Nie ma nic dziwnego w tym, że człowiek o tak niezwykłej wyobraźni, Hans Christian Andersen, był Duńczykiem – jest w Danii coś wyjątkowego, wręcz baśniowego. Architektura, położenie geograficzne, zwyczaje i ludzie tworzą klimat, wobec którego nie można pozostać obojętnym. Doskonałym tego przykładem jest Kopenhaga. Stolica Danii składa się z kilku wzajemnie uzupełniających się części. Nadmorski styl miasta poczujemy, przechadzając się po upstrzonym barwami budynków porcie Nyhavn czy podziwiając posąg Małej Syrenki (którą zresztą wymyślił wspomniany Andersen). Dostojny charakter nadaje za to Kopenhadze Pałac Królewski Amalienborg, od końca XVIII wieku po dziś siedziba duńskiej rodziny królewskiej. Zamków związanych historycznie z monarchią jest zresztą w Kopenhadze więcej. Wreszcie, kopenhaska baśń nabiera kolorów w Ogrodach Tivoli - fenomenalnym parku rozrywki i zarazem rajem dla wielbicieli roślin. Możecie być pewni, że Kopenhaga wciągnie Was bez reszty!

  Kup bilet
 • Monachium

  Przylot - 8:35
  Wylot - 19:35

  Stolica jednego z największych i najpopularniejszych festynów na świecie - Oktoberfest!

  Kup bilet
 • Dusseldorf

  Przylot - 9:40
  Wylot - 19:45

  Leć na główne lotnisko Dusseldorfu z Bydgoszczy przez Warszawę!

  Kup bilet
 • Frankfurt

  Przylot - 9:50
  Wylot - 19:50

  Finansowe centrum Niemiec jest również ciekawe do odkrycia pod względem turystycznym.

  Kup bilet
 • Mediolan

  Przylot - 10:05
  Wylot - 19:45

  Niekwestionowana stolica mody i designu... To tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością.

  Kup bilet
 • Genewa

  Przylot - 10:05
  Wylot - 19:30

  Leć i spróbuj najlepszego Fondue na świecie, podobno to tam produkowane są jedne z najlepszych serów!

  Kup bilet
 • Zurych

  Przylot - 09:35
  Wylot - 19:55

  To piękne miasto otoczone alpejskimi szczytami oferuje do zwiedzania aż 150 muzeów i galerii sztuki.

  Kup bilet
 • Londyn (Heathrow)

  Przylot - 09:35
  Wylot - 18:15

  Jedno z najważniejszych i najciekawszych miast świata, w którym zawsze jest co robić.

  Kup bilet
 • Budapeszt

  Przylot - 09:15
  Wylot - 19:50

  Klejnot nad Dunajem. Jedno z najpopularniejszych miejsc na city break w Europie.

  Kup bilet
 • Praga

  Przylot - 9:00 lub 9:25
  Wylot - 17:40* lub 19:50**

  *Poniedziałki, Czwartki i Niedziele
  **Środy i Piątki


  To miasto zachwyca magicznym czarem i znane jest z imponującego Starego Miasta czy przepięknego Wzgórza Zamkowego z olśniewającą gotycką katedrą. To bogactwo atrakcji czyni czeską stolicę jednym z pięciu najczęściej odwiedzanych miast Europy. Idealne na weekendowy lub nieco dłuższy - wakacyjny wypad.

  Kup bilet
 • Nicea

  Przylot 10:25 (pn, cz)
  Powrót 19:25 (śr, pt, nie)

  Nicea nazywana jest stolicą Lazurowego Wybrzeża. Nadmorska promenada ma aż 7 km długości, a z trzech stron otaczają ją piękne góry. To też świetny punkt startowy do zwiedzania pobliskiego Księstwa Monako (30 km od lotniska) czy słynnego z festiwalu filmowego Cannes (27 km od lotniska). Samo miasto ma jednak wiele do zaoferowania. Nicea została właśnie wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

  Kup bilet
 • Wenecja

  Przylot 11:15 (pn, cz)
  Powrót 19:05 (pt, nie)

  Wenecja jest bez wątpienia jednym z najbardziej romantycznych i niepowtarzalnych miast na świecie. Rejs gondolą wzdłuż Canale Grande, zwiedzanie bazyliki św. Marka, niespieszny spacer po romantycznych zaułkach miasta, a może plażowanie w pobliskim Lido di Jesolo lub Bibione? Wenecja Eugańska to zawsze znakomity wybór na wakacyjny urlop!

  Kup bilet
 • Wiedeń

  Przylot: 9:45
  Powrót: 19:05

  Wiedeń to perła secesji i jedno z najpiękniejszych miast Europy. Miasto urzeka mnogością zabytków i wszechobecną zielenią. Prawie połowa miasta to tereny zielone.

  Kup bilet
 • Dubaj

  Nowość! Loty dostępne od 21 września.

  Wyloty z BZG w poniedziałki i czwartki.
  Powroty we wtorki, czwartki i niedziele.

  Kup bilet
Pamiętaj by zawsze sprawdzać aktualny rozkład lotów na stronie www.LOT.com
Godziny lotów mogą się nieznacznie różnić w poszczególnych dniach/miesiącach.

Poznaj
nasze lotnisko

Historia