Piłka nożna w Rzymie A A A

Przygotowaliśmy propozycję wyloty do Rzymu dla kibiców piłkarskich. Stolica Włoch jest siedzibą dwóch znanych klubów – AS Romy oraz SS Lazio. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją wycieczki na interesująco zapowiadający się mecz. Bezpośrednie loty z Bydgoszczy do Rzymu odbywają się 2 razy w tygodniu.

Kończący się sezon włoskiej Serie A przyniósł kibicom wiele emocji. Aktualnie drużyny walczą o jak najlepszą pozycję, aby w przyszłym sezonie móc zagrać w europejskich pucharach. W jednym z najciekawiej zapowiadających się spotkań ostatnich kolejek, rzymskie Lazio rozegra mecz z mediolańskim Interem.  Rzymska drużyna jest rewelacją tego sezonu i zajmuje wysokie 4. miejsce w tabeli włoskiej ligi. Z drugiej strony Inter, niedawno kupiony przez chińskie konsorcjum, jest w kryzysie. Nie ma już miejsca na pomyłkę i aby zagrać w przyszłym sezonie w Lidze Europy, musi wywieść z Rzymu 3 pkt. Szykuje się bardzo emocjonujące spotkanie!

Zakup biletów na mecz

Oficjalna sprzedaż biletów na mecz odbywa się na stronie listicket. Bilety są dostępne w cenie od 20€. Dla dzieci poniżej 14 lat bilety kosztują tylko 5€. Przy jednej rezerwacji można dokonać zakupu maksymalnie 4 biletów. Dostępność biletów jest wysoka i nie powinno być problemów z zakupem biletów na miejscu.

Kliknij, aby kupić bilety

 

Dojazd na stadion

Mecz odbywa się na stadionie olimpijskim, jednym z najbardziej znanych stadionów na świecie. Liczba miejsc wynosi aż 70 634. W 2009 roku odbył się tam finał UEFA Ligi Mistrzów w którym FC Barcelona wygrała 2-0 z Manchesterem United. Na stadion można dojechać autobusem (kierunek Piazzale della Farnesina), który jedzie ze stacji metra Ottaviano.

Przelot

Wylot w piątek 18.05.2017

Bydgoszcz 13:50 - Rzym/Fiumicino 16:15 (Mistral Air)

Powrót w poniedziałek 22.05.2017

Rzym/Fiumicino 08:00 - Bydgoszcz 10:30 (Mistral Air)

Cena: 635,23 zł w dwie strony.

Kup bilet 


Czas w Rzymie

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi poradnikami, które pomogą zaplanować wolny czas w Rzymie:

Rzymskie muzea 

Weekend w Rzymie

Starożytny Rzym 

Rzymskie parki rozrywki 

Watykan – poradnik 

4 dni w Rzymie

Plażowanie wokół Rzymu

Podsumowanie

Loty z Bydgoszczy do Rzymu odbywają się dwa razy w tygodniu (w poniedziałki oraz w czwartki), a czas przelotu to zaledwie 2,5 godziny. Zakup biletów jest możliwy w kasie biletowej Portu Lotniczego Bydgoszcz, na stronie przewoźnika Mistral Air (www.mistralair.it) oraz w biurach podróży.