Business Executive Lounge A A A

KLASA KOMFORTU

Przyjemność podróży powinna zaczynać się dużo wcześniej, zanim wsiądziemy na pokład samolotu. Wiemy o tym i z myślą o najbardziej wymagających pasażerach udostępniamy komfortową przestrzeń Salonu Business Executive Lounge. 

Salon BEL, usytuowany na pierwszym piętrze nowej hali odlotów w strefie Schengen to miejsce, w którym w komfortowej atmosferze można oczekiwać na wejście na pokład samolotu lub na powitanie przylatującego gościa. Wygodne kanapy i fotele pozwolą zrelaksować się przed podróżą i cieszyć panoramą pasa startowego i płyty lotniska.

Doskonale zaopatrzony bar zapewnia szeroki wybór napojów ciepłych i zimnych, przekąsek i słodyczy oraz starannie wyselekcjonowanych alkoholi. Klimatyzowane pomieszczenie z dostępem do bezprzewodowego internetu oraz komputera z drukarką to idealne rozwiązanie dla Twojego podróżnego biura. 

DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI:

  • bezprzewodowy internet
  • możliwość zorganizowania spotkania biznesowego, minikonferencji 
  • wybór prasy polskiej i obcojęzycznej
  • samoobsługowy bufet z szerokim wyborem zimnych napojów, alkoholi, przekąsek i słodyczy
  • dania lunch oraz ciepłe napoje

LOKALIZACJA:
Salon BEL znajduje się na pierwszym piętrze hali odlotów, w strefie Schengen.
Salon czynny jest codziennie w godzinach operowania lotów Lufthasy oraz na życzenie, po zgłoszeniu z 24 h wyprzedzeniem.JAK ZAMÓWIĆ:

Vouchery w cenie 65 zł brutto uprawniające do skorzystania z salonu mogą Państwo nabyć bezpośrednio na lotnisku w punkcie informacji.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w salonie zachęcamy do dokonania rezerwacji przez poniższy formularz z 24h wyprzedzeniem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY SALONU BEL 

REGULAMIN SALONU BEL

Dodatkowe informacje można uzyskać u Personelu Salonu BEL pod numerami telefonów kontaktowych: 
+48 52 365-47-00


 ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY