Rzym z Bydgoszczy A A A

 

 

 


Do Rzymu z Bydgoszczy!

 Loty odbywają się w poniedziałki i czwartki
a czas przelotu do Wiecznego Miasta to niespełna 2,5 godziny.

Połączenie obsługuje włoski przewoźnik Mistral Air.
 


 Bilety dostępne są również w kasie biletowej Portu Lotniczego Bydgoszcz

 

 

Rzym z Bydgoszczy: Artykuły

Rzymskie Muzea

05.10.2016

Rzym jest jednym z najbogatszych w atrakcje turystyczne miejsc, które pełne jest wspaniałych muzeów. Przygotowaliśmy opis kilku najciekawszych muzeów i galerii wraz z praktycznymi informacjami.

Watykan- poradnik

26.08.2016

Loty z Bydgoszczy do Rzymu to doskonała okazja do odwiedzenia najmniejszego państwa świata – Watykanu. Dla wszystkich planujących wyjazd do Stolicy Apostolskiej przygotowaliśmy poradnik z praktycznymi informacjami.

Kultura i sport w Rzymie

20.06.2016

Przygotowaliśmy kolejny poradnik dla osób planujących swoją podróż do Rzymu. Przypominamy, że już od 16 czerwca latamy do Rzymu. Tym razem zebraliśmy informacje dotyczące zakupów biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.

Rzymskie plaże

31.05.2016

Już od 16 czerwca mieszkańcy naszego regionu zyskają bezpośrednie połączenie z Bydgoszczy do Rzymu dwa razy w tygodniu. Będzie to doskonała okazja do zwiedzania stolicy Włoch, ale również jest to możliwość odpoczynku na licznych plażach zlokalizowanych wokół Rzymu. Przygotowaliśmy poradnik dla osób chcących odpocząć na rzymskich plażach.

4 dni w Rzymie

06.05.2016

Przygotowaliśmy serię poradników dla osób chcących odwiedzić włoską stolicę. Na początek 4-dniowy plan dla osób, które są zainteresowane zwiedzaniem Wiecznego Miasta.