Rzym z Bydgoszczy A A A

 

 

 


Do Rzymu z Bydgoszczy!

 Loty będą odbywały się w poniedziałki i czwartki
a czas przelotu do Wiecznego Miasta to niespełna 2,5 godziny.

Połączenie będzie obsługiwać włoski przewoźnik Mistral Air.
 


 Bilety dostępne są również w kasie biletowej Portu Lotniczego Bydgoszcz

 

 

Rzym z Bydgoszczy: Artykuły

Majówka w Rzymie

31.03.2017

Już za miesiąc majówka. Proponujemy ten długi weekend spędzić w słonecznym Rzymie. Pierwszy lot w tym roku z Bydgoszczy do Rzymu odbędzie się 27 kwietnia. Zachęcamy do przeczytania przygotowanego przez nas poradnika.

Plażowanie w Sperlonga

17.03.2017

Połączenie z Bydgoszczy do Rzymu oprócz zwiedzania włoskiej stolicy, umożliwia również plażowanie na pięknych włoskich plażach. Przygotowaliśmy dzisiaj poradnik dla osób chcących odpocząć z dala od zgiełku dużego miasta.

Polski Rzym

03.03.2017

Rzym można zwiedzać na wiele sposobów. Dzisiaj proponujemy podróż po polskich śladach w stolicy Włoch. Przez wieki Polacy podróżowali do Rzymu, dzięki czemu teraz możemy odwiedzić ciekawe miejsca z polską historią. Zapraszamy!

Rzymskie Parki Rozrywki

17.02.2017

W tym tygodniu przygotowaliśmy poradnik dla rodzin szukających świetnej zabawy w Rzymie i okolicach. Weekendowy pobyt w parkach rozrywki zlokalizowanych wokół włoskiej stolicy zapewni świetną zabawę i niejednokrotnie dużą dawkę adrenaliny!

Niedrogi pomysł na Rzym

03.02.2017

Już wkrótce linie lotnicze Mistral Air ponownie połączą Rzym i Bydgoszcz. W tym tygodniu przygotowaliśmy poradnik dla osób, które chcą odwiedzić stolicę Włoch, a mają mocno ograniczony budżet. W Wiecznym Mieście znajduje się wiele bezpłatnych atrakcji, których zwiedzenie będzie świetną przygodą. Cena za 4-dniowy pobyt w Rzymie w tym przelot, nocleg, transfer z oraz na lotnisko to tylko 889,50 zł!

Rzym golfowy

27.01.2017

Już za 3 miesiące linie lotnicze Mistral Air ponownie połączą Bydgoszcz i Rzym. Dzisiaj przygotowaliśmy propozycję weekendowej podróży do włoskiej stolicy dla golfistów. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją 3 wybranych przez nas ciekawych pól golfowych wokół Rzymu.

Przedłużony weekend w Rzymie

20.01.2017

Już od 27 kwietnia powracają bezpośrednie połączenia z Bydgoszczy do Rzymu. Warto już teraz zaplanować swój urlop, aby kupić bilety w najniższych cenach i mieć większy wybór w ofercie noclegowej.

Starożytny Rzym

24.10.2016

Zwiedzając Rzym nie sposób ominąć starożytnych zabytków. Będąc w stolicy Włoch warto odwiedzić te miejsca i poczuć historię na własnej skórze. Przygotowaliśmy dla Państwa poradnik zwiedzania pozostałości starożytnego Rzymu.

Rzym Dana Browna

11.10.2016

„Anioły i demony” to niezwykle popularna powieść Dana Browna z 2000 roku, której akcja rozgrywa się przede wszystkim w Rzymie. Ogromna popularność książki oraz filmu spowodowała wzrost ruchu turystycznego do włoskiej stolicy, ponieważ fani książki chcieli zobaczyć opisane miejsca na własne oczy. Dla chcących podążyć śladami bohatera książki przygotowaliśmy poradnik.

Rzymskie Muzea

05.10.2016

Rzym jest jednym z najbogatszych w atrakcje turystyczne miejsc, które pełne jest wspaniałych muzeów. Przygotowaliśmy opis kilku najciekawszych muzeów i galerii wraz z praktycznymi informacjami.