Rzym z Bydgoszczy A A A

 

 

 


Do Rzymu z Bydgoszczy!

 Loty odbywają się w poniedziałki i czwartki
a czas przelotu do Wiecznego Miasta to niespełna 2,5 godziny.

Połączenie obsługuje włoski przewoźnik Mistral Air.
 


 Bilety dostępne są również w kasie biletowej Portu Lotniczego Bydgoszcz

 

 

Rzym z Bydgoszczy: Artykuły

Piłka nożna w Rzymie

12.05.2017

Przygotowaliśmy propozycję wyloty do Rzymu dla kibiców piłkarskich. Stolica Włoch jest siedzibą dwóch znanych klubów – AS Romy oraz SS Lazio. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją wycieczki na interesująco zapowiadający się mecz. Bezpośrednie loty z Bydgoszczy do Rzymu odbywają się 2 razy w tygodniu.

Majówka w Rzymie

31.03.2017

Już za miesiąc majówka. Proponujemy ten długi weekend spędzić w słonecznym Rzymie. Pierwszy lot w tym roku z Bydgoszczy do Rzymu odbędzie się 27 kwietnia. Zachęcamy do przeczytania przygotowanego przez nas poradnika.

Plażowanie w Sperlonga

17.03.2017

Połączenie z Bydgoszczy do Rzymu oprócz zwiedzania włoskiej stolicy, umożliwia również plażowanie na pięknych włoskich plażach. Przygotowaliśmy dzisiaj poradnik dla osób chcących odpocząć z dala od zgiełku dużego miasta.

Polski Rzym

03.03.2017

Rzym można zwiedzać na wiele sposobów. Dzisiaj proponujemy podróż po polskich śladach w stolicy Włoch. Przez wieki Polacy podróżowali do Rzymu, dzięki czemu teraz możemy odwiedzić ciekawe miejsca z polską historią. Zapraszamy!

Rzymskie Parki Rozrywki

17.02.2017

W tym tygodniu przygotowaliśmy poradnik dla rodzin szukających świetnej zabawy w Rzymie i okolicach. Weekendowy pobyt w parkach rozrywki zlokalizowanych wokół włoskiej stolicy zapewni świetną zabawę i niejednokrotnie dużą dawkę adrenaliny!

Niedrogi pomysł na Rzym

03.02.2017

Już wkrótce linie lotnicze Mistral Air ponownie połączą Rzym i Bydgoszcz. W tym tygodniu przygotowaliśmy poradnik dla osób, które chcą odwiedzić stolicę Włoch, a mają mocno ograniczony budżet. W Wiecznym Mieście znajduje się wiele bezpłatnych atrakcji, których zwiedzenie będzie świetną przygodą. Cena za 4-dniowy pobyt w Rzymie w tym przelot, nocleg, transfer z oraz na lotnisko to tylko 889,50 zł!

Rzym golfowy

27.01.2017

Już za 3 miesiące linie lotnicze Mistral Air ponownie połączą Bydgoszcz i Rzym. Dzisiaj przygotowaliśmy propozycję weekendowej podróży do włoskiej stolicy dla golfistów. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją 3 wybranych przez nas ciekawych pól golfowych wokół Rzymu.

Przedłużony weekend w Rzymie

20.01.2017

Już od 27 kwietnia powracają bezpośrednie połączenia z Bydgoszczy do Rzymu. Warto już teraz zaplanować swój urlop, aby kupić bilety w najniższych cenach i mieć większy wybór w ofercie noclegowej.

Starożytny Rzym

24.10.2016

Zwiedzając Rzym nie sposób ominąć starożytnych zabytków. Będąc w stolicy Włoch warto odwiedzić te miejsca i poczuć historię na własnej skórze. Przygotowaliśmy dla Państwa poradnik zwiedzania pozostałości starożytnego Rzymu.

Rzym Dana Browna

11.10.2016

„Anioły i demony” to niezwykle popularna powieść Dana Browna z 2000 roku, której akcja rozgrywa się przede wszystkim w Rzymie. Ogromna popularność książki oraz filmu spowodowała wzrost ruchu turystycznego do włoskiej stolicy, ponieważ fani książki chcieli zobaczyć opisane miejsca na własne oczy. Dla chcących podążyć śladami bohatera książki przygotowaliśmy poradnik.