Rzym z Bydgoszczy A A A

 

 

 


Do Rzymu z Bydgoszczy!

 Loty będą odbywały się w poniedziałki i czwartki
a czas przelotu do Wiecznego Miasta to niespełna 2,5 godziny.

Połączenie będzie obsługiwać włoski przewoźnik Mistral Air.
 


 Bilety dostępne są również w kasie biletowej Portu Lotniczego Bydgoszcz

 

 

Rzym z Bydgoszczy: Artykuły

Przedłużony weekend w Rzymie

20.01.2017

Już od 27 kwietnia powracają bezpośrednie połączenia z Bydgoszczy do Rzymu. Warto już teraz zaplanować swój urlop, aby kupić bilety w najniższych cenach i mieć większy wybór w ofercie noclegowej.

Starożytny Rzym

24.10.2016

Zwiedzając Rzym nie sposób ominąć starożytnych zabytków. Będąc w stolicy Włoch warto odwiedzić te miejsca i poczuć historię na własnej skórze. Przygotowaliśmy dla Państwa poradnik zwiedzania pozostałości starożytnego Rzymu.

Rzym Dana Browna

11.10.2016

„Anioły i demony” to niezwykle popularna powieść Dana Browna z 2000 roku, której akcja rozgrywa się przede wszystkim w Rzymie. Ogromna popularność książki oraz filmu spowodowała wzrost ruchu turystycznego do włoskiej stolicy, ponieważ fani książki chcieli zobaczyć opisane miejsca na własne oczy. Dla chcących podążyć śladami bohatera książki przygotowaliśmy poradnik.

Rzymskie Muzea

05.10.2016

Rzym jest jednym z najbogatszych w atrakcje turystyczne miejsc, które pełne jest wspaniałych muzeów. Przygotowaliśmy opis kilku najciekawszych muzeów i galerii wraz z praktycznymi informacjami.

Watykan- poradnik

26.08.2016

Loty z Bydgoszczy do Rzymu to doskonała okazja do odwiedzenia najmniejszego państwa świata – Watykanu. Dla wszystkich planujących wyjazd do Stolicy Apostolskiej przygotowaliśmy poradnik z praktycznymi informacjami.

Kultura i sport w Rzymie

20.06.2016

Przygotowaliśmy kolejny poradnik dla osób planujących swoją podróż do Rzymu. Przypominamy, że już od 16 czerwca latamy do Rzymu. Tym razem zebraliśmy informacje dotyczące zakupów biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.

Rzymskie plaże

31.05.2016

Już od 16 czerwca mieszkańcy naszego regionu zyskają bezpośrednie połączenie z Bydgoszczy do Rzymu dwa razy w tygodniu. Będzie to doskonała okazja do zwiedzania stolicy Włoch, ale również jest to możliwość odpoczynku na licznych plażach zlokalizowanych wokół Rzymu. Przygotowaliśmy poradnik dla osób chcących odpocząć na rzymskich plażach.

4 dni w Rzymie

06.05.2016

Przygotowaliśmy serię poradników dla osób chcących odwiedzić włoską stolicę. Na początek 4-dniowy plan dla osób, które są zainteresowane zwiedzaniem Wiecznego Miasta.